Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Nejlepší péče pro dlouholetou spolehlivost přístrojů

Přístroje pro domácnost značky Miele se vyznačují prvotřídní kvalitou, vysokou funkčností a nadčasovým designem. Proto si zaslouží náležitou péči a pozornost. I v tomto ohledu nenechává Miele nic náhodě a nabízí vlastní ošetřující a čisticí prostředky. Společnost je vyvíjí a testuje v laboratořích Miele ve spolupráci s vybranými výrobci.

Pravidelné používání ošetřujících prostředků Miele zabraňuje poškození přístrojů, které navíc budou vypadat stále jako nové, a přispívá k jejich bezvadnému fungování po celou dobu jejich životnosti.

Co dělat, aby byly přístroje Miele co nejdéle v perfektním stavu?
Začneme pračkou, která je zvláště v početnějších domácnostech v provozu téměř nonstop. Aby bylo prádlo vždy perfektně vyprané a pračka perfektně fungovala po celou dobu životnosti, je třeba ji v pravidelných intervalech důkladně vyčistit od nečistot a možných usazenin.

Zanedbávat bychom rozhodně neměli ani myčky nádobí, protože jen v hygienicky čistém přístroji lze dosáhnout optimálních výsledků mytí. Důležité je odstranit možné mastné a vápenaté usazeniny. K tomuto účelu nabízí Miele čisticí a odvápňovací prostředek. Tyto produkty, vyvinuté speciálně pro myčky nádobí Miele, zaručují hygienicky bezvadné výsledky i při použití ve starších přístrojích.

Na vestavných kuchyňských přístrojích se zase mohou při každodenních kuchyňských činnostech vytvářet velmi odolné nečistoty. Správné čisticí prostředky jsou zárukou jejich odstranění a zároveň pojistkou proti poškození povrchů, které tak budou vypadat stále jako nové. I v tomto případě se můžete spolehnout na speciální čisticí a ošetřující prostředky Miele, s nimiž vám práce půjde od ruky ještě lépe.

Foto: archiv Miele

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *