Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

PUMA a VOGUE vytvořili společnou kolekci

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

“Od roku 1892 je časopis Vogue nadčasovým ztělesněním módy – zobrazuje trendy minulosti i současnosti a formuje ty budoucí,” zmínil Heiko Desens, globální kreativní ředitel společnosti PUMA. “PUMA x VOGUE přináší výrazné kousky s celoplošnými potisky a odvážným brandingem pro dnešní milovníky sportovní módy.”

Speciální kolekce, která přináší oblečení, doplňky a nové pojetí tenisek PUMA Leadcat a PUMA Fierce, zahrnuje nadčasovou sportovně-streetwearovou siluetu, kterou reprezentuje odvážná barevná paleta ve stylu černé, bílé a červené. Na vybraných kouscích se vedle legendární kočky PUMA objeví také ikonické logo VOGUE.

“Vogue je nadšený, že může spolupracovat s PUMOU v době, kdy je sport v popředí módního hledáčku,” řekla Willow Lindley, ředitelka Vogue pro doplňky a spolupráci. “Tato kolekce, první ze dvou kolekcí Vogue X PUMA, kombinuje sportovní estetiku s nadčasovým přístupem ke stylu, kterým je Vogue známý.”

Kolekce PUMA x VOGUE Summer 2022 je k bude dostání ve Footshopu a na PUMA.com. Druhý drop bude uveden na trh letos v zimě. Sledujte @PUMA a dozvíte se více.

Zdroj a foto: #PUMAxVOGUE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *