Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZábava

Soutěž o poukazy na nákup audioknih v hodnotě 500 Kč

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Poukázku v hodnotě 500,- Kč vyhrává: Olga Č., Krásno; Pavel S., Pohořelice a Alena J., Benešov. Výhercům gratulujeme!

Oblíbili jste si audioknihy? Nebo zrovna přemýšlíte, že byste si jejich poslech chtěli vyzkoušet? Pak máte jedinečnou příležitost rozšířit nebo založit svou audioknihovničku za velmi příznivé ceny. Na Audiotece, největší audioknižní platformě v Česku, totiž právě teď probíhá Audiobraní – a to znamená každý týden stovku titulů s 50% slevou. Aby bylo dobrých zpráv více, máme pro vás soutěž, v níž každý ze tří výherců získá poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih z  www.audioteka.cz dle vlastního výběru.

Nabídka titulů, které jsou v rámci Audiobraní k dostání za polovinu původní ceny, je opravdu pestrá. Zahrnuje nejrůznější žánry od detektivek, sci-fi a fantasy přes faktografická díla po tituly podporující osobní rozvoj. Nechybí ani klasika a pohádky. Zastoupeny jsou ovšem také nové formáty a audioknihy v takzvaném superprodukčním zpracování. Ty se kromě hvězdného obsazení pyšní perfektním zvukem a spoustou efektů, třeba v podobě dobových nahrávek, které umocní atmosféru příběhu a celý posluchačský zážitek. Audiobraní je již v plném proudu a pokračuje do 27. 9. 2022. Tituly se ale každý týden mění, takže je lepší web Audioteky sledovat průběžně, aby vám nic zajímavého neuniklo.

Zábava a inspirace
Audioknihy jsou skvělým společníkem třeba na cesty do práce, během kterých se odreagujete a můžete si i rozšířit obzory. Naším tipem je jednohlasá audiokniha Prolomený kód života od Waltera Isaacsona, autora bestsellerů Steve Jobs a Leonardo da Vinci. Tentokrát se zaměřil na ženskou hrdinku, nobelistku Jennifer Doudnaovou. Přestože jí středoškolský poradce tvrdil, že se dívky na kariéru ve vědě nehodí, rozhodla se, že se stane vědkyní. Nakonec se svými spolupracovníky vynalezla něco, co zcela změní lidstvo: jednoduchý nástroj na modifikování DNA. Je známý pod zkratkou CRISPR a otevírá cestu do nového světa lékařských zázraků a morálních dilemat.

Soutěž
Audiokniha Prolomený kód života patří k těm, které jsou v rámci Audiobraní s 50% slevou k mání od 14. do 20. 9. 2022. Vztahuje se k ní i naše soutěžní otázka: Který český herec tuto audioknihu načetl?
a) Igor Chmela
b) Martin Myšička
c) Ondřej Novák

Tři z vás se mohou těšit na voucher v hodnotě 500 Kč, za který si mohou na www.audioteka.cz pořídit audioknihy dle vlastního výběru. Správnou odpověď a další informace o tomto i dalších titulech zařazených do Audiobraní najdete na www.audioteka.cz.

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 25.9.2022. Do předmětu uveďte: Audiobraní. Vyhrává 350., 450. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.audioteka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *