Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

26. ročník Her a hlavolamů je tu. Přináší řadu novinek a zajímavostí

To nejlepší z deskových her, hlavolamy pro malé i velké a spoustu dalších lákadel nabídnou Hry a hlavolamy – kultovní výstava, která se koná již tento týden týden.

Po dvouleté – protiepidemickými opatřeními způsobené – pauze si příznivci společenských her a deskovek opět přijdou na své. Prostory historického sálu Novoměstské radnice v Praze 2 se na čtyři dny promění v obrovskou hernu, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet vystavované novinky i tradiční hry. S výběrem a pravidly ochotně poradí zkušení instruktoři. Speciální prostor bude věnován hlavolamům, mezi nimiž se objeví i zcela raritní kousky.

Hry a hlavolamy otevřou své brány 21. září 2022 a zahájení zpestří slavností křest novinky Šifry Emila Holuba od DINO Toys, který se uskuteční v 11.11 hodin. Kmotrem se stane slavný cestovatel Dan Přibáň, a tak si z akce můžete kromě zážitků odnést i novou hru s jeho podpisem.

Výstava potrvá do 24. září 2022. Otevírací doba je během první dvou dnů 8.00-18.00 hodin, v pátek bude prodloužena do 20.00 hodin, sobotní program se koná v čase 10.00 – 18.00 hodin.

Zdroj a foto: www.hryahlavolamy.cz/vystava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *