Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíZábava

Jako Pat a Mat: Špičkoví šéfkuchaři se pustí do opravy zavlažování

Souboj na talíři čeká už čtvrtá zastávka. Poté, co si Přemek Forejt a Jan Punčochář zavařili proti slovenskému šéfkuchaři, vracejí se zpátky do Česka. Jejich trojice by však nebyla úplná bez Radka Kašpárka, proto ho budou muset po cestě vyzvednout. Zdá se totiž, že během svého pochodu do Vysokých Tater zabloudil a skončil někde na Plzeňsku. Což se hodí, protože Přemek tam zná jeden velmi zajímavý podnik.

Já znám kousek od Plzně jednu restauraci a tam vaří naprosto božské jídlo. A to bys koukal – je to z takové suroviny, u které by sis tipl, že ji nedám do pusy. Ale oni to tam umí tak skvěle uvařit a ta omáčka a to koření…,“ rozplývá se Přemek Forejt před Janem Punčochářem nad příští zastávkou, která bude na statku Angusfarm v Soběsukách. Chovají tady prémiový hovězí dobytek, takže je jasné, že příští výzva bude právě o něm. Kuchaři však nebudou připravovat steak, nýbrž dršťky na paprice, tedy pokrm, který Přemek za normálních okolností nejí.

Protože všichni tři kuchaři se vyžívají v provádění nejrůznějších naschválů, ani tentokrát o ně nebude nouze. Všechno zahájí Radek Kašpárek krádeží základní suroviny z pracovní plochy Jana Punčocháře, z čehož dotyčný pochopitelně žádnou velkou radost nemá. A protože Přemek to svým kolegům nikdy neusnadňuje, připraví je o veškerou kořenovou zeleninu, kterou by snad mohli potřebovat jako základ do omáčky. Pokud ji chtějí, budou muset vyrazit do obchodu anebo přímo na pole. A to by v tom byl čert, aby se něco nepokazilo. Kašpárkovi s Punčochářem se totiž podaří zničit zavlažovací systém a při jeho opravě si počínají trochu jako Pat a Mat.

Kdo tentokrát zaujme místo poraženého a bude si tak moct vychutnat šnečí masáž obličeje? To se diváci dozví v úterý 27. září večer ve 21:40 na TV Nova a už teď na Voyo.

Foto: archiv TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *