Jaký dárek potěší naši drahou polovičku?

Vánoce se rychle blíží a je nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, jaké dárky koupit, abychom své drahé polovičce udělali radost. Nabídka obchodů je nepřeberná, co ale vybrat, aby se jednalo o originální dárek, který opravdu potěší. V následujících řádcích si můžeme přečíst několik nápadů, jak tento každoroční problém vyřešit.

Výlet udělá radost
Každý, kdo má rád příjemné výlety i náročnější túry po horách, určitě jako dárek přivítá poukaz na víkendové nebo i delší ubytování v některé z krásných lokalit naší republiky. Stačí jen zvolit místo, kde jsme zatím nebyli, a vybrat oblíbený typ ubytování – větší chatu nebo hotel nabízející veškerý komfort nebo romantickou chalupu stojící stranou civilizace. Objednání pobytu není dobře odkládat, protože zájem je velký.

A kam se vydat? Když nás lákají tradiční turistické cíle jako jsou například Krkonoše, je možné vybrat ubytování v Rokytnici nad Jizerou, Svobodě na Úpou, Janských Lázních nebo v dalších oblíbených lokalitách. V Beskydech si krásné výlety užijeme v okolí Frenštátu pod Radhoštěm, Horní Bečvy nebo Nového Hrozenkova. Z cílů na Šumavě je dobře navštívit okolí Českého Krumlova, Klatov nebo Kvildu.

Kvalitní a zajímavé dárky pro výletníky
Speciální oblečení
K tomu, aby byly výlety příjemné a pohodlné, je potřeba se vybavit kvalitním oblečením a obuví. Funkční tričko, ve kterém zůstaneme v suchu i při náročných túrách, nebo mikina z merino vlny, která zahřeje při nepříznivém počasí, kulich a rukavice, které ochrání před větrem, mrazem i sněhem, jsou také zajímavými typy na dárek.

Vyhřívané prádlo
Trochu netradičním dárkem, který obdarovaný ocení hlavně v zimě, je vyhřívané oblečení. Jedná se o oblečení, které je vybaveno elektrickým vyhříváním napájeným pomocí malé dobíjecí baterie. Můžeme vybrat vyhřívanou soupravu podvlékacího prádla, ponožky, rukavice, kulich, vestu i bundu. Pro každého, kdo se vybaví vyhřívaným oblečením, bude zimní pobyt v přírodě mnohem příjemnější. Tuto možnost ocení turisté, lyžaři, myslivci i rybáři.

Dalekohled
Pěkným překvapením pod stromeček, které se hodí pro cestování a které ocení především pánové, je dalekohled. Na cesty je dobré zvolit menší skladný typ, který nebude v batohu překážet. Při výběru dalekohledu je potřeba dbát na kvalitu a vybrat přístroj s dostatečným zvětšením. Pro náročnější jsou v nabídce dalekohledy s integrovaným fotoaparátem a s nočním viděním.

Čtečka plná knih
Krásným a osvědčeným dárkem pro zimní večery je pěkná knížka. Při balení zavazadel na hory i na letní dovolenou spíš oceníme čtečku, která je skladnější a do které je možné stáhnout hned několik knížek. Když svoji drahou polovičku obdarujeme čtečkou a přidáme několik knižních novinek v elektronické podobě, určitě jí uděláme radost.

Dárkový poukaz – vždy správná volba
Když máme obavu, že nevybereme ten správný dárek nebo velikost, tak je řešením dárkový poukaz. Dárkové poukazy nabízí velká většina obchodů, takže stačí zvolit obchod a částku, kterou chceme investovat, a vhodný dárek je zajištěný.

Poukaz jako ideální dárek na poslední chvíli
Dárkový poukaz je také ideálním řešením pro situace, kdy jsme na dárek zapomněli. Poukaz jednoduše koupíme online a obratem ho budeme mít v mailu. Pak už jen stačí poukaz vytisknout a dát do dárkové obálky.

Dárkový poukaz na knížku, hračky i netradiční zážitek
A jaký dárkový poukaz vybrat? Nabídka je skutečně široká, můžeme zvolit obchod s knížkami, parfémy, módou, elektronikou, domácím vybavením, obchody s hračkami, se sportovním vybavením ale i voucher na netradiční zážitek.

Prostřednictvím dárkového poukazu můžeme darovat například kurz zpěvu, hry na klavír nebo na kytaru. Můžeme také vybrat voucher na různé typy masáží, vyhlídkové lety, degustace kávy, čokolády, vína a dalších nápojů. Obdarovaný si může vyzkoušet práci kováře, bagristy nebo traktoristy, zkusit řídit obrněný transportér, nazpívat vlastní CD nebo uvařit vlastní pivo.

Praktický dárek nezklame
Kdo patří mezi vyznavače praktických dárků a rád myslí dopředu, dá možná přednost dárkům, které do zimní sezóny nepatří. Výhodnou nesezónních dárků je to, že je možné využít podstatných slev, díky kterým můžeme vybrat luxusnější zboží. A navíc na jaře a v létě budeme mít o starost méně. Mezi kterými nesezónními dárky je možné vybírat? Před Vánoci je výhodné koupit nové vybavení na zahradu, jako je například moderní zahradní nábytek, kvalitní slunečník nebo zahradní gril. Dalšími dárky, které jsou přípravou na příští sezónu, jsou kolo, kolečkové brusle nebo výbava na golf.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.