Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiSoutěž🎄 Vánoce

Soutěžte a vyhrajte sběratelskou sošku od Iron Studios!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Sběratelskou figurku vyhrává Petr L., Praha. Výherci gratulujeme!

Už jste slyšeli o sběratelských soškách od Iron Studios? Pokud ne, a přitom jste milovníky DC Comics, Marvel, Star Wars, Harryho Pottera nebo třeba Jurského parku, pak je to velká chyba!

Iron Studios v současné chvíli disponuje opravdu širokou produktovou nabídkou. Sošky v podobě Ironmana, Kapitána Ameriky, Thora, Harryho Pottera, Spidermana, Batmana, Hulka a mnoha dalších jsou k prodeji v různých velikostech a cenových možnostech. Jsou ručně malované a specifické pro svou autentičnost. Není pak problém probudit svou fantazii a sny a stát se součástí jejich příběhů.

Sošky jsou nejen sběratelským unikátem, ale i skvělým vánočním dárkem. Navíc s časem bude jejich hodnota vzrůstat – jsou tak ideální jak pro ostřílené sběratelé, tak nováčky.

Soutěžte s naším portálem a vyhrajte vymazlenou sběratelskou figurku GP Brazil 1991 – Ayrton Senna Deluxe Art Scale 1/10 v hodnotě 5390,-Kč

Soutěžní otázka: Z jakého materiálu jsou sošky vyrobené?
a) plast
b) umělý kámen
c) dřevo

Nápovědu najdete na Jabadaba.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 11.12.2022. Do předmětu uveďte: Iron Studios. Vyhrává 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Sběratelské sošky můžete na jabadaba.cz nebo v zážitkovém hračkářství Hamleys.

Foto: archiv Iron Studios

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *