Vánoční soutěž o prémiové produkty Spak

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček od značky SPAK vyhrává Martina Š., Praha; Václav K., Milovice; Ivana V., Praha; Soňa H., Praha a Jindřich Ch., Kladno. Výhercům gratulujeme!

S blížícími se svátky jistě přijde kuchařům i labužníkům vhod kvalitní ketchup, majonéza či tatarka, které zpestří a skvěle dochutí sváteční hostinu a štědrovečerní večeři pozvednou o gurmánský level výše. Zasoutěžte si s námi o prémiové ketchupy a majonezy značky Spak a uvidíte, že už nikdy nebudete chtít jiný.

Spak Master ketchupy mají vysoký obsah šťavnatých rajčat dozrálých na italském slunci a na receptuře se přímo podílel majitel společnosti Hans Peter Spak. Kromě standardní varianty ketchupu je v nabídce také Spak Master ketchup Jalapeño a Spak Master ketchup se sušenými rajčaty.

Kvalitní zpracování, vynikající chuť a důraz i na ty nejmenší detaily – to jsou základní přísady každého výrobku Spak. Nenajdete v něm žádný přidaný škrob, aromata, barviva, konzervanty ani žádné jiné přídavné látky. Za jeho plnou a výbornou chutí stojí právě kvalita vstupních surovin a skutečnost, že na 100 g výrobku každého ketchupu je použito až 210 g vyzrálých rajčat.

Výtečné jsou také tatarky a majonéza Spak Master. Důraz je kladen na lokální suroviny. Ingredience tedy pocházejí primárně od nejlepších lokálních českých dodavatelů. Vejce jsou odebírána z farem od slepic z volného chovu. V omáčkách nenajdete žádná aditiva, jako jsou konzervanty, antioxidanty, škrob, barviva či aromata. Tatarské omáčky a majonéza Spak Master jsou nejen lahodné a kvalitní, ale pozornost byla věnována i jejich balení. Skleněný obal udržuje dlouhodobě chuť i vůni produktů. Díky širokému hrdlu se omáčky snadno používají, a jsou tak opravdovým pomocníkem v kuchyni. Za každým kusem stojí hrdě pan Spak, jehož podpis najdete na každé etiketě.

Soutěžní otázka: Kde se v ČR nachází výrobní závod Spak?
a) v Říčanech
b) v Sušici
c) v Sedlčanech

Nápovědu hledejte na webu www.spak.cz nebo Facebooku či Instagramu spakmasmak nebo na etiketách výrobků Spak v obchodech.

Pět výherců se může těšit na balíček, který bude obsahovat 2 x Ketchup Master, 2 x Majonéza Master, 2 x Tatarka Master, 2 x Tatarka Master pikant.

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 11.12.2022. Do předmětu uveďte: Spak Vánoce 2022. Vyhrává 150., 200., 250., 300. a 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.spak.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.