Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Pánské termoprádlo – které si koupit?

Jestliže nemáte ve svém šatníku zařazeno kvalitní termoprádlo, zbystřete! Na následujících řádcích vám prozradíme, podle jakých parametrů ho vybírat, abyste byli v suchu a v teple za každého počasí. Čtěte a inspirujte se s námi!

Podle jakých kritérií vybírat termoprádlo pro muže?
Pokud chcete být v letošní zimní sezóně v suchu a v teple, vsaďte na kvalitní pánské termoprádlo. To by mělo splňovat několik důležitých kritérií. Termo prádlo pánské by vám mělo sedět tzv. na míru. Nikde nesmí nic trčet nebo překážet. Jestliže rádi nakupujete na e-shopech, pečlivě měřte obvod hrudníku, pasu nebo boků. Záleží na tom, zda si potřebujete koupit spodní nebo horní díl. Naměřené míry pak vždy porovnejte s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky mají totiž nuance v číslování. Díky správnému měření a porovnávání se snáze vyhnete reklamacím. Termoprádlo pro muže pak lze vybírat i podle barvy. V letošní sezóně budou v kurzu především ty přírodní. Modré, oříškové i zelené termoprádlo pro pány je tak letos dobrou volbou. Vsadit však můžete i na černou nebo bílou klasiku. Černá i bílá jsou totiž barvy univerzální a z módy nevychází. Pánské termoprádlo bychom pak měli vybírat i podle materiálu a vlastností. Kvalitní modely musí dobře odvést pot od těla a zároveň by měly být prodyšné. Díky tomu budete v suchu a v teple za každé situace. O materiálech se dozvíte více informací v následujícím odstavci.

Jaké modely termoprádla jsou mužům k dispozici?
Pánové si mohou vybírat z nejrůznějších druhů termoaktivního oblečení. Volit můžete horní a dolní díly. Vsadit pak můžete i na celý komplet. Termoprádlo pánské v setu bývá dokonale sladěno podle barvy i materiálu. A jaký materiál termoprádla pro muže zvolit? V kurzu je např. pánské česané termoprádlo, které je velmi pohodlné a příjemné na dotek. Navíc i skvěle hřeje a odvádí pot od těla. Pro nadšené sportovce jsou na trhu k mání tzv. bezešvé termoaktivní oděvy. Velké oblibě se pak těší i fleecové termoprádlo. To se hodí i do vysokohorského mrazivého počasí. Ať už si vyberete jakýkoli model, mělo by být termoprádlo prodyšné a hřejivé. Důležité je především to, aby oblečení odvedlo pot od těla.

Foto: 4fstore.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *