Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Objevte Egypt, jak ho neznáte! Do Marsy Matrouh se bude z Prahy létat už dvakrát týdně, nově po celé léto

Nádherné písčité pláže jako v Karibiku, průzračná voda Středozemního moře, koupání v solných jezírkách uprostřed saharské pouště i historické památky, vše dostupné jen tři hodiny cesty z Prahy. Neobjevené letovisko Marsa Matrouh, kam se první turisté z České republiky podívali v loňském roce, se vrací nově na celou letní sezónu.

Exkluzivně pro Čedok bude na sever Egypta létat opět letecká společnost Smartwings s Boeingy 737, letos už dvakrát týdně od června až do konce září. Češi tak mohou odletět na dovolenou do destinace, kde turismus teprve ožívá, každé pondělí a čtvrtek po celé léto. Cestovní kancelář, která jako jediná na českém trhu do této destinace zájezdy připravuje, přidává do portfolia také další pětihvězdičkové hotely s all inclusive. Marsa Matrouh je navíc ideálním výchozím bodem pro výlety do oázy Síwa, na projížďky jeepy po Sahaře nebo do El Alamein, Alexandrie či hlavního města Káhiry, které by neměl vynechat žádný milovník historie a starověkého Egypta.

„Zájezdy do nové destinace na severu Egypta, kterou jsme poprvé představili loni v srpnu, se hned po spuštění staly bestsellerem a Marsa Matrouh se tak zařadila mezi naše oblíbené prázdninové cíle. Proto pro letošní rok přidáváme další charterové lety a z Prahy budeme ve spolupráci se Smartwings létat už dvakrát týdně, navíc nově po celé léto. Letovisko je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i pro ty, kteří chtějí objevovat a poznávat neobvyklá místa. Díky navýšení provozu si mohou klienti rezervovat nejen týdenní nebo 14denní pobyty, ale i populární prodloužené termíny dovolené na 11 a 12 dní,“ prozradil Miroslav Kubáč, ředitel charterových zájezdů Čedoku.

Letovisko Marsa Matrouh se nachází západně od slavné Alexandrie a pyšní se nejkrásnějšími písčitými plážemi v Egyptě, průzračným mořem a během léta příjemnějšími teplotami. Díky své poloze se jedná pouze o sezónní destinaci, která je vhodná pro každého, kdo chce poznat Egypt trochu jinak. Rodiny s dětmi zase ocení pozvolný přístup do moře i dětský klub s animačním programem v jednom z hotelů. Čedok znovu nabízí i poznávací okruhy nebo kombinaci pobytu u moře s návštěvou oblíbených míst v okolí.

Na letiště na severu Egypta budou klienti cestovat na palubě letecké společnosti Smartwings, která bude na chartery dvakrát týdně nasazovat letadlo typu Boeing 737 v konfiguraci pro 189 cestujících v ekonomické třídě. Doba přímého spojení z Letiště Václava Havla Praha potrvá jen přibližně tři hodiny. Ubytování Čedok nabízí v oblíbených čtyřhvězdičkových nebo pětihvězdičkových hotelích s all inclusive.

Prodej zájezdů do oblasti Marsy Matrouh i do dalších oblíbených letovisek v Egyptě probíhá na webových stránkách www.cedok.cz, na infolince a pobočkách Čedoku po celé ČR nebo v široké síti provizních prodejců.

Zdroj a foto: Čedok

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *