Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Zpěvačka Nelly představuje singl Planes

Princezna české pop music uvádí další novinku ze série své anglické tvorby. Po Revolution a Fire přichází Planes, na které opět pracovala společně s producentem a zpěvákem Marcellem. Abstraktní videoklip vznikl ve spolupráci s týmem uznávaného Ondřeje Urbance. Planes je již nyní na všech streamovacích službách i kanále YouTube.

 Singl Planes nabízí moderní popový sound s tanečními prvky. „Začala jsem se tentokrát zapojovat i více do produkce, takže tato píseň má v sobě ze všech mých písní největší kus mě. Snažili jsme se vystihnout takový vibe, kde se cítím nejvíce jako já,“ popisuje Nelly vznik singlu, za jehož tvorbou stojí producent Marcell, s nímž zpěvačka dlouhodobě spolupracuje a je nejvíce sžitá.

„V písničce se objevují letadla a mrakodrapy, které symbolizují výši. Ve velkých městech, kde panuje kosmopolitní styl života, si lidé dávají za cíl, dostat se na výši, a to jak fyzicky, tak společensky. Koupí si například byt v nejvyšších patrech mrakodrapů, protože stojí nejvíce peněz. Pak stoupnou i po společenské stránce. V písničce tento vjem vykresluj tak, že člověk kouká na mrakodrapy a sní o tom, dostat se nahoru. Jakmile se tam ovšem dostane, zjistí, že není šťastný, naopak. A potom uvidí letadla, která jsou ještě výš. Uvědomí si, že na cestě vzhůru hodně obětoval. Písničkou chci tedy říci, pojďme si za svými cíli, ale uvědomme si, co můžeme ztratit a važme si toho, co zrovna máme,“ popisuje myšlenku Nelly.

V poslední době si Nelly oblíbila abstrakci, ve které každý objevuje to své. Abstrakce je tedy promítnuta do singlu i klipu, jenž ztvárnil režisér Ondřej Urbanec. Je postavený na detailech, outfitech a různých pozadích.

Nelly pilně pracuje na své další tvorbě. V březnu vyjde další singl a v červnu celé album.

Foto: archiv Nelly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *