Valentýn aneb lásky čas: Darujte něco výjimečného

Svátek sv. Valentýna je chvílí, kterou se svou drahou polovičkou chceme trávit a sdílet něco unikátního. Je dnem, kdy si vyjadřujeme lásku a vyhrazujeme čas na sebe i na svého partnera. Jelikož ale chceme vykouzlit na tváři toho druhého úsměv, často se ptáme, čím jej potěšit, a jak zajistit, že bude náš valentýnský den skutečně nezapomenutelný.

Velmi speciálním dárkem by mohl být romantický lázeňský pobyt plný relaxace a pohody. Zejména v tomto ročním období totiž také potřebujeme pečovat o své zdraví a díky pobytu v jednom z Ensana hotelů tak spojíme „příjemné s užitečným“. Mariánské Lázně jsou městem plným historie, jež je proslulé pro své léčebné minerální prameny, pavilony i krásné kolonády. Město se navíc nachází u Slavkovského lesa, takže nejen že se nebudete nudit, protože les nabízí nečetnou možnost pro procházky, výlety do okolí a například i oblíbený geocaching, ale také se nadýcháte čerstvého vzduchu podhorského klima, což je v období respiračních onemocnění velice přínosné.

Lázeňské hotely Ensana se těší celoročně velké oblibě z mnoha důvodů, ale primárním je proslulá zdravotní a léčebná expertiza protkaná se špičkovými službami a milým přístupem. Navíc byly Mariánské Lázně nedávno zařazeny do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, čímž pouze dokazují svou prestiž a záruku jedinečně stráveného času.

Není divu, že lázně byly za dobu jejich existence navštěvovány i známými osobnostmi, jako je Chopin či Goethe. Anglický král Eduard VII. si dokonce jeden z hotelů – Nové Lázně – tak oblíbil, že v něm byla vybudována Královská kabina pro speciální léčebné procedury.

Nicméně nejen v hotelu Nové Lázně pro vás Ensana připravila výjimečný valentýnský pobyt, v rámci kterého se můžete těšit na minimálně dvě noci plné romantiky a času s vaším partnerem. Čekat na vás bude sekt a ovocný talíř, polopenze, partnerská minerální koupel či welcome drink a sleva na ostatní procedury. V pětihvězdičkovém hotelu Nové Lázně si navíc můžete dopřát koupele v historických Římských lázních se dvěma bazény, vířivými proudy a whirlpoolem, Aqua wellness i saunový svět s finskými saunami, saunáriem, parní saunou a kryosaunou. Pomyslnou třešničkou na dortu je zážitková gastronomie zaměřená na zdravou a vyváženou stravu.

Ti z vás, kteří by romantický pobyt rádi absolvovali, ale nemohou přijet během Valentýna, zoufat nemusí. Ensana tento balíček (a mnoho dalších, určených např. čistě pro relaxaci nebo k řešení konkrétních zdravotních problémů) nabízí celoročně. Můžete tedy tak s partnerem ku příkladu oslavit výročí, ale i vyjet s kamarádkou či dokonce dětmi, kdykoliv se vám bude chtít.

Lázeňským pobytem v Mariánských Lázních dobijete baterky, necháte se hýčkat a uděláte i mnoho pro své zdraví (minimálně v oblasti prevence). Navíc budete mít možnost strávit v dnešní hektické době klidné chvíle se svým partnerem, užít si místní přírody nebo si prohlédnout toto kouzelné město. Každopádně i s dobrodruhy, kteří by chtěli se svou polovičkou vyjet až za hranice, Ensana počítá. Vybrané hotely totiž pobyt „Romantické dny“ nabízí i v jiných lokacích.

Zdroj a foto: Ensana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *