Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Technologie

Vlajkový skládací telefon HONOR Magic Vs rozebraný na součástky

Právě dnes prošel prémiový skládací telefon HONOR Magic Vs tím nejhloubkovějším testem, jaký je možný, a to absolutním rozebráním na nejmenší součástky.

Postaral se o to tak vůbec poprvé Zack Nelson z YouTubového kanálu pro fanoušky nových technologií JerryRigEverything. Co ho zajímalo nejvíce? Samozřejmě že náš revoluční pant, u kterého jsme zjednodušili konstrukci z 92 dílů na pouhé 4. A staré pravidlo praví: V jednoduchosti je síla. Naše laboratoře ověřily, že nový pant vydrží až 400 tisíc ohnutí, to je deset let užívání!

Zack na videu také ukáže, jak velký rozdíl je v nulové mezeře modelu HONOR Magic Vs ve srovnání se skládacím modelem od konkurence. Drobná nápověda: Je opravdu velký, HONOR mezeru nemá, skrz nedovírací prostor konkurenčního modelu si Jerry dokáže i posvítit. 🙂

Podělte se s fanoušky technologií o možnost podívat se na konstrukci nového modelu HONOR Magic Vs nejen zblízka, ale i pěkně uvnitř.  Na videu uvidíte detaily, které jsou běžnému uživateli skryty, a které by si ani netroufl kvůli destrukci mobilu zkoumat.

HONOR Magic Vs se na světových trzích, spolu se sérií HONOR Magic5, představí už 27. února na MWC 2023.

Zdroj a foto: Honor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *