Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Felix Slováček zve na koncert k 60. výročí na scéně!

Spojit oslavu výročí šedesáti let na scéně a 80. narozeniny hodlá známý hudebník Felix Slováček koncertem v pražské Lucerně.

2. května se fanoušci mohou těšit na show, v níž kromě oslavence v doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka vystoupí Helena Vondráčková, Karel Vágner, Sisa Sklovská, Ondřej Ruml, Jan Smigmator, Ondřej Provazník, Felix Slováček Jr., Anna Julie Slováčková, Petr Janda, Michal David, Daniel Hůlka, 4Tenoři, Jitka Zelenková, Leona Machálková, Jiří Korn, Dasha, Marie Rottrová, Jaroslav Svěcený, Laďa Kerndl, Ina Urbanová, Svjaceslav Grokhovski, Martina Bárta, Josef Vágner a mnoho dalších.

Vstupenky jsou již v předprodeji zde: www.ticketportal.cz/event/FELIX-80-60-let-na-scene

To ovšem není jediná aktivita, která se oslav jubilanta týká. Na tiskové konferenci v JK House prozradil, že po koncertě chystá ještě oslavu na Střeleckém ostrově, samozřejmě s hudebními vystoupeními přátel z branže. Další informaci pak zástupcům médií sdělil JUDr. Jan Adam: “Chystáme 2CD s pracovním názvem Felix Slováček – Hity a rarity (1970 – 2023). Na tomto projektu spolupracujeme s Janem Fialou z České televize a vydavatelem tohoto raritního 2CD je Radioservis.”

Dalším počinem, který se váže s oslavami jubilea, je film. Ten vzniká jako dárek Slováčkových přátel, kteří výrobu filmu financují. Režie se ujala Olga Dabrowská a jedná se o celovečerní dokumentární film s pracovním názvem  Felix Slováček a magická Šumava, ve kterém je hlavní postavou právě samotný Felix.

Film se natáčel jednak v unikátních šumavských místech jako je Vyšebrodský klášter, hrad Rožmberk, Vítkův hrádek, na Lipenském jezeře, na břehu rozbouřených Čertových proudů horské Vltavy  a  na magické Čertově stěně. Ale také v rodišti Felixe v Malenovicích u Zlína, v Kroměříži, a nakonec i Praze, v řadě míst, kde s Karlem Gottem a se svými přáteli muzikanty Felix Slováček  koncertoval.

Tisková konference se nesla v neformálním, přátelském duchu, s hudebními vystoupeními dcery Aničky Slováčkové, Leony Machálkové, Ondřeje Provazníka a dívčí skupiny Red Zone. Mezi hosty byli nejen novináři, ale také řada přátel Felixe Slováčka, jako již zmiňovaný Jan Adam, Lubomír Nymburský, herečka Kateřina Bláhová nebo stylista Kája Pavlíček. Příjemnou atmosféru podpořilo výtečné občerstvení restaurace JK House a moldavská vína společnosti Moldvin.

Zdroj: Helena Váňová Production

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *