Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábavaZvířata

Sexy herec Marek Němec šel do běžeckého úboru a ukázal nohy!

Na televizi Prima pokračuje nová původní zábavná show ze světa zvířat, ve které nebude nouze o zábavu ani napětí. Opět vám představíme tři zvířecí šampiony, tři zvířecí rekordmany a tři známé tváře, které v několika soutěžních kolech prokážou nejen své znalosti ze světa zvířat, ale také zručnost a taktické dovednosti. Šampioni pokračují na televizi Prima už v sobotu od 20.15.

Ve druhé epizodě show Šampioni si přijdou na své mimo jiné i dámy. Budou mít totiž možnost vidět sexidola Marka Němce v běžeckém úboru. Herec musel za co nejkratší dobu uběhnout vzdálenost 400 metrů a dokázat tak, jestli předběhne nejrychlejšího psa. Jak se ukáže, tento úkol není vůbec jednoduchý a Marek Němec potil krev. „Já tohle opravdu nemohu přežít, můžu teď nadiktovat PIN a PUK ke kartě, kdybych to nezvládl?“ nechal se slyšet herec.

V pořadu není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a pomoci dobré věci. Naši soutěžící z VIP panelu budou získávat i ztrácet během jednotlivých sekvencí pořadu body. Soutěžící s nejvyšším počtem bodů se stane vítězem a svou výhru, která bude ve formě hodnotných darů, věnuje zvířecímu hrdinovi, který pomohl člověku, případně zvířecí charitativní organizaci.

V každém díle navíc představíme rady a tipy od odborníka. Rady se budou vztahovat ke zvířatům, která v daném díle vystoupí. Diváci se například dozví informace o oblečení pro psy, jak zabavit křečka a mnohé další.

Šampioni pokračují na Primě už v sobotu večer.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *