Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

DERMACOL LOVE DAY: oslavte nejromantičtější den v roce s Prima LOVE

První máj, lásky čas, kouzelné prostředí jarní Grébovky vybízející k polibku pod rozkvetlou třešní, dvanácté narozeniny kanálu Prima LOVE, moře krásy a zábava pro celou rodinu – to je pátý ročník DERMACOL LOVE DAY. Speciální den v roce věnovaný ženám, které se budou moci nechat hýčkat a užít si komplexní péči o tělo i mysl za doprovodu svých drahých poloviček a těch nejmenších, nabídne i letos nabitý program na dvou pódiích. O hudební doprovod se postará Xindl X, skupina Holki, Olga Lounová nebo Vašek Noid Bárta. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře televize Prima, v čele s moderátory Evou Hecko Perkausovou a Petrem Vágnerem, i na herce z oblíbeného seriálu ZOO. Akci již pátým rokem pořádá primácká agentura SOLOOTIONS.

V pondělí 1. května se i tentokrát promění celá pražská Grébovka v to nejkouzelnější a nejzamilovanější místo, kam si mohou návštěvníci přijít odpočinout a vychutnat si tradiční aktivity spojené s hýčkáním, láskou a krásou. Akce nabídne bohatý program pro všechny členy rodiny, dvě pódia, několik hudebních vystoupení, módní přehlídky, workshopy a mnoho kosmetických procedur. Chybět ale nebude ani velká interaktivní zóna Prima LOVE, plná nejrůznějších aktivit.

DERMACOL LOVE DAY se v loňském roce konal po dvouleté pauze a jeho vysoká návštěvnost i rostoucí obliba programu ze strany návštěvníků jednoznačně ukázaly, že se na něj lidé rádi vrací a těší je aktivity, které pro ně připravujeme – zkrátka mají chuť se bavit nejen u televizních obrazovek. V letošním roce navíc připravujeme rozšíření Prima LOVE zóny i tematické aktivity k nově vysílanému seriálu Lásce navzdory, který odstartoval na obrazovkách Prima LOVE 3. března,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a agentury SOLOOTIONS.

Den plný lásky a krásy je již neodmyslitelně spjat s kosmetickou značkou Dermacol, která pro letošní ročník chystá mnoho aktivit, spoustu stanovišť i prezentačních stánků. „Srdečně zveme do pražské Grébovky na DERMACOL LOVE DAY, kde si pro návštěvníky připravujeme tradiční líčení neslíbatelnou rtěnkou 16h Lip Colour, která je nejen v tento den ideálním doplňkem pro každou ženu. Prezentace i aktivity značky se letos ponesou ve znamení květin. Představíme a pokřtíme totiž exkluzivní limitovanou edici s vůní růže, kterou si dámy budou moci i na místě vyzkoušet a nakoupit. Chybět ale nebude ani oblíbené lakování nehtů trendy barvami, představení parfémů nebo barevné pudry na vlasy, které ocení ti nejmenší návštěvníci,“ uvádí Věra Komárová, ředitelka a spolumajitelka rodinné firmy Dermacol.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je jako vždy pro všechny návštěvníky zdarma. Opět si však mohou zakoupit speciální tašku Dermacol, díky které se mohou nechat se nalíčit, nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 800 Kč! Tašku je možné zakoupit od 15. března na GoOut, Ticketportal nebo Slevomat.

Titulárním partnerem pátého ročníku DERMACOL LOVE DAY je společnost DERMACOL. Hlavním mediálním partnerem akce je vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA. Spolupořadatelem akce je Městská část Praha 2.

První máj na DERMACOL LOVE DAY je jediným dnem v roce, který patří jen a jen vám!

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *