Stvrďte své ANO snubním prstenem od Janji Prokić

Je tu jaro, příroda se probouzí po dlouhé zimě k životu a láska, jako by byla všude kolem nás. Brzy bude také zahájena svatební sezóna a nastávající nevěsty již netrpělivě zkoumají aktuální trendy v módě, lokacích, cateringu i nezbytných doplňcích. Také se letos chystáte stvrdit své láskyplné pouto sňatkem? Pak by vám neměly uniknout nové zásnubní a snubní prsteny z kolekce Love is in the Air od Janji Prokić. A nezapomeňte, že nadčasové šperky se nehodí pouze pro nevěsty, potěší i jako dárek od srdce.

„Rozhodla jsem se vytvořit reedici našich stávajících snubních prstenů, které patřily v průběhu posledních let k nejoblíbenějším kouskům. Využila jsem symboliku v nich ztvárněnou, propůjčila jsem jim však modernější technologické zpracování a na novou úroveň se posunula i jejich výtvarná stránka,“ popisuje designérka.

Vyhledávaná kolekce Love is in the air se rozrůstá o nové zásnubní a snubní prsteny, které jsou nádherným symbolem láskyplného kouzla. První linií jsou prsteny v podobě větviček, které jsou ztělesněním růstu, vzkvétajícího vztahu a prolínání mezi partnery. Větvičky mají 4 nové podoby. Kouzelný zásnubní prsten zdobí centrální diamant, zasazený ve spletitých větvičkách, zakončených poupátky. Prsten je dokola zdobený drobnými diamanty pro zajímavý efekt ze všech stran. Nechybí ani ikonické srdíčko na dlani, které je s designérkou neoddělitelně spjato.

Zásnubní prsten doplňují tři různě silné snubní prsteny, které do sebe zapadají. Tři rozmanité šířky i odlišná zdobnost prstenů nabízí klientům možnost výběru šperku podle osobních preferencí. Také toto trio prstenů zdobí poupátka a diamanty.

Druhým redesignem jsou prsteny odrážející světlo. K dispozici jsou rovněž ve třech variantách, které lze vzájemně vrstvit. Plochy naskládané do protisměru nesou myšlenku odrážení světla ve vztahu. Hrany se totiž dlouhým nošením obrušují, tak jako vztah samotný.

Třetí novinkou je trojice snubních prstenů, které na první pohled působí jako jednoduchý, strukturální kroužek. Zblízka však zjistíme, že se jedná o nepravidelné oblé objekty, symbolizující přelévání energií ve vztahu. Prsteny jsou praktické a velmi dobře sedí. Jsou zpracovány v poměrně velkorysé hmotě, která je metaforou k váze daného vztahu. Dají se vzájemně vrstvit a zapadají do sebe stejně jako polovičky v dlouhodobém láskyplném poutu.

Všechny snubní prsteny jsou vyrobeny ze 14karátového zlata a zdobí je brilianty kvality VS1 a barvy F.

Šperky z nových i starších kolekcí si můžete prohlédnout v Janja Prokić Studio, které sídlí na adrese U Lužického semináře 11 na Praze 1. 

fotograf: Aneta Zimová
makeup: Maja Kovačevič
modelka a model: Maggie Le, Adam Linhart

Zdroj a foto: www.janjaprokic.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *