Roztančete své klouby s novým komplexem Joalis FlexiArt

Problémy pohyblivosti a zatuhlosti kloubů patří mezi velmi časté zdravotní obtíže. Přitom pohyb je vyjádřením života a prakticky nic bez něj nejde vytvořit. Vyzkoušejte novinku přírodních doplňků stravy – komplexní přípravek Joalis FlexiArt zaměřený na pružnost kloubů a normální stav kostí. Mějte své pohybové ústrojí v pořádku, ať se můžete protančit životem. V informačním přípravku Joalis FlexiArt se propojuje síla informací s účinky bylin, navíc je zpracován unikátní informační technologií, která zesiluje jeho účinnost. Ideální je jeho užití v kúře klouby/kosti, která přispívá k normálnímu stavu kloubů, kostí a chrupavek.

V lidském je více než sto kloubů a přes dvě stě kostí. Problémy s klouby a kostmi má dnes stále vyšší počet dospělých a také přibývá dětí s těmito obtížemi. Vlivem věku (jako zlomový se udává čtyřicátý rok) začíná docházet k mechanickému opotřebování chrupavek, ubývá množství kostní hmoty a snižuje se její hustota. Zapomínat nesmíme také na vliv emocí – například strach a úzkost nás má sice chránit, ale vlivem dlouhodobého vystavení těmto emocím doslova „tuhneme“.

Jednou z důležitých prevencí kloubních obtíží je pohyb. Ten napomáhá obnovovat kloubní tekutinu, která kloub „promazává“. Samozřejmě kloubům nesvědčí nadváha, která pro ně představuje velkou zátěž. Když bude mít velká část lidí problémy s pohybem, společnost bude také v pohybu málo svobodná. Naopak, psychicky zdraví a silní lidé se spoutat nenechají.

Vyzkoušejte také doplňky stravy – například novinku – komplexní přípravek Joalis FlexiArt. Jeho název je složen ze slov flexi, jako flexibilita, tedy pružnost, ohebnost a art představující latinsky kloub (articulatio) nebo případně umění. Umění pohybu. Nový FlexiArt nejen pomáhá tělu volně a ladně se hýbat, ale také duši svobodně dýchat.

Náš tip!
Kúra klouby/kosti přispívající k normálnímu stavu kloubů, kostí a chrupavek se skládá ze tří informačních doplňků stravy Joalis (UrinoDren® + ArtiDren® + FlexiArt), ve kterých se propojuje síla informací s účinky bylin. Přípravky se vzájemně doplňují a zesilují tak své působení.

Všechny přípravky Joalis jsou zpracovány unikátní informační technologií, která optimalizuje jejich účinek.

  • Joalis UrinoDren®obsahující vrbovku malokvětou podporuje normální funkci močové soustavy.
  • Joalis ArtiDren®obsahuje lopuch větší, který přispívá k normálnímu stavu kloubů a chrupavek.
  • Joalis FlexiArts přesličkou rolní přispívá k udržení flexibility kloubů a normálního stavu kostí. Lopuch větší má vliv na normální stav kloubů a chrupavek.

Kúra klouby/kosti je dostání na www.joalis.cz za cenu 1.292 Kč. Samostatný přípravek FlexiArt pořídíte na www.joalis.cz za cenu 424 Kč

Víte že…
Kloubům škodí také toxiny. Mezi nejvýraznější toxiny poškozující klouby patří:

  • Kyselina močová…
  • Metabolity lepku…
  • Cigaretový kouř se všemi obsaženými toxiny…
  • Organochlorové pesticidy…
  • Těžké kovy (zejména olovo a kadmium)…
  • Bakterie v kloubech (borelie, chlamydie, mykobakterie, enterobakterie a mnoho dalších…)
  • Ložiska virů (parvoviry, viry hepatitidy B, C, E, respirační viry, retroviry….)

Zdroj a foto: www.joalis.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *