Odznak Vysočina: Myslivecká pomsta

V neděli 2. dubna večer uvede TV Nova pátý díl nové řady oblíbeného detektivního seriálu Odznak Vysočina s názvem Myslivecká pomsta.   

Dva bratři ve spěchu přivážejí v autě do nemocnice svého těžce postřeleného kamaráda. Tvrdí, že byl záměrně postřelen dvěma myslivci při náhodném ranním setkání na kraji lesa, do kterého jeli pro dřevo. Závažnost dramatického incidentu se ještě prohlubuje, když muž při převozu na sál zemře. Složité a těžko pochopitelné je to zejména pro kapitána Bacha (Martin Hofmann), protože oba podezřelí myslivci jsou jeho sousedé z rodné vsi, které zná od dětství. I proto se o to usilovněji pokouší najít pravdu a zjistit, jak se vše odehrálo a kdo ze zúčastněných se pokouší vyvinit ze smrti jiného člověka.

Po dohadech, kdy se Dana Skálová (Monika Hilmerová) snažila přijít na to, proč se znovuotevřel případ Julinka, jí kapitán Ondřejovský (Pavel Batěk) přehraje její vlastní nahrávky, o jejichž obsahu neměla dosud tušení. Přesto Dana stále veškerá Ondřejovského obvinění odmítá, navzdory tomu ale v jejím týmu i nadále stoupá nervozita a napětí.

Zajímavé epizodní role: Michal Dalecký, Milan Šteindler, Barbora Seidlová, Radim Kalvoda, Pavel Soukup

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Zdroj a foto: Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *