Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Jakub Prachař promluvil o svém sacím reflexu!

Na světě existuje více než padesát tisíc profesí! A diváci televize Prima teď budou mít šanci poznat některé z nich zblízka. V premiérovém zábavném pořadu Inkognito, jehož princip je prověřen desítkami let a miliony diváků po celém světě, budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání ze všech koutů České republiky.

O skvělou zábavu se postarají hádající Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Světlana Witovská, Daniela Písařovicová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček. Už dnes pokračuje Inkognito dalším premiérovým dílem.

Ve studiu zábavného pořadu Inkognito se budou tentokrát dít opravdu velké věci. Jedním z hostů bude totiž sexpertka, která na ukázku donese i několik předmětů, jež mají zlepšit sexuální život. Na základě toho se mezi hádajícími rozvine opravdu velmi výživná debata. Sexpertka mimo jiné doporučí Jakubu Prachařovi, aby zlepšil svůj sací reflex. „Sací reflex mám výbornej, ale potom mi z toho tvrdne pusa,“ nechá se slyšet Jakub Prachař. Podívejte se na video, jak se celá debata odehrála.

Foto: archiv Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *