Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Mariánské Lázně zažijí Víkend v pohybu

V sobotu a neděli 13.-14. května se na kolonádě Ferdinandova pramene a v jeho přilehlém okolí uskuteční první zážitkový festival Víkend v pohybu. Doprovodný program Zahájení lázeňské sezóny se zaměřuje především na obyvatele Mariánských Lázní a okolních měst a vesnic. V programu najdete nejen pohybová cvičení pro děti a dospělé, ale také kreativní workshopy, divadlo nebo komentovanou procházku po pramenech.

Víkend v pohybu organizuje skupina malých místních podniků seskupených pod názvem Mariánky v pohybu. Skupina přátel, která ve městě žije, podniká a vychovává své potomky, se rozhodla nabídnout místním trochu jiný zážitek ze zahájení lázeňské sezóny. Pohyb, zábava, dobré jídlo a pití v krásném prostředí parku u Ferdinandova pramene nabízí možnost setkání pro všechny věkové generace. Na své si přijdou jak sportovci, tak i ti, kteří upřednostňují klid a pohodu.

Víkend v pohybu je první vlaštovkou této místní skupiny. Na programu se částečně podílí i organizace Švihák, která svou tradiční cyklojízdu zakončí právě u Ferdinandova pramene. Na ni naváže závod na odrážedlech pro děti a hudební doprovod. Posedět a občerstvit se kvalitní kávou nebo dobře čepovaným pivem budete moct kdykoliv od soboty do neděle.

Celá akce se může konat díky štědrým sponzorským darům. “Chceme si život v Mariánských Lázních užít a podílet se na jeho rozkvětu. To, co nám zde chybí, si rádi vytvoříme sami. Zveme všechny, kteří to cítí stejně.” říká Běla Tréšková, jedna z hlavních osobností spolku.

Zážitkový festival Víkend v pohybu proběhne 13.-14.5. 2023 na Kolonádě Ferdinandova pramene. Vstup je dobrovolný.

FB: www.facebook.com/PohybZdraviLazneni

Foto: archiv Mariánské lázně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *