Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Výročí maturity – Marek Lambora a Šárka Krausová opět spolu?

V pondělí 22. května večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Výročí maturity, v němž osud svede opět dohromady Matěje Karase (Marek Lambora) s jeho dávnou láskou Milkou (Šárka Krausová).

Matěj Karas (Marek Lambora) se po dlouhé době se setkává se svými čtyřmi spolužáky z gymnázia. Mezi nimi je i jeho první láska Milka (Šárka Krausová), která se ale provdala za Markova kamaráda Sašu, s nímž se odstěhovala do New Yorku. Další dvojicí jsou Naďa a Matyáš Majerovi. Z Nadi se stala úspěšná manažerka americké nadnárodní společnosti s vysokým platem a z jejího manžela Matyáše, kdysi nadějného architekta, je muž, který se stará o dceru a domácnost. Po bujaré oslavě zakončené noční návštěvou jejich bývalé školy je Matěj hned ráno přivolán na místo vraždy. K jeho překvapení je jím jejich bývalé gymnázium a obětí je Saša, kterého někdo shodil ze střechy. Matěj má ale po oslavě dokonalé „okno“ a teprve postupně si začíná vzpomínat, co se tu osudnou noc vlastně stalo…

„Mně se moje postava líbila, protože se v ní mísí milostné emoce jak Matějovi Karasovi, tak k manželovi, neboť Milka je vdaná. A má i výčitky svědomí, protože ne vždy se zachová správně,“ popsala svou roli Šárka Krausová. A nastínila i to, jak se jí hrálo s kolegou, s nímž kdysi dokonce tvořila pár: „Trochu jsme se báli, že nás bude rozesmávat, když se Matěje, tedy Marka, jako Milka budu pokoušet svádět. Naštěstí se to ale nenastalo, všechno proběhlo ve velkém kalupu, takže jsme vůbec neměli čas řešit podobné věci. Ale myslím, že se nám díky tomu, že jsme kamarádi, točilo moc hezky.“

Příjemnou atmosféru na place dokládají i fotografie z oslavy konce natáčení 9. řady Specialistů. Poslední natáčecí den této série totiž připadl právě na natáčení epizody Výročí maturity, takže si dort užil nejen režisér Ondrej Hraška a štáb seriálu, ale také Marek Lambora s Šárkou Krausovou.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *