Běžný úklid koupelny se stane hračkou

Tierra Verde, ekodrogerie z Moravy představuje novinku ve svém portfoliu úklidových prostředků, a tím je čistič koupelny. 

Tento velmi účinný prostředek obsahuje pouhé čtyři složky rostlinného původu, a přesto během pár sekund všechny nečistoty a usazeniny mizí. Je to díky rostlinným tenzidům a kyselině citronové. Je vhodný pro snadný a rychlý každodenní úklid umyvadel, van, sprchových koutů, vodovodních baterií i všech omyvatelných hladkých ploch (nerez, dlažba, obklady, sklo). Odstraňuje běžný vodní kámen, nečistoty, zbytky mýdla a stopy po kapkách.

Díky balení s rozprašovačem je jeho použití velmi snadné. Jednoduše ho nastříkáme na povrch, který chceme vyčistit, necháme pár sekund působit a omyjeme. V případě silnějšího znečištění necháme prostředek působit delší dobu a očistíme houbičkou nebo lufou. Díky přidaným esenciálním olejům má čistič příjemnou mátovou vůni s nádechem citrusů.

Certifikát Ecogarantie je u produktů Tierra Verde samozřejmostí, stejně tak jako používání recyklovaných plastů na obaly a nabídka výhodnějších větších balení v kanystru. Více tipů na ekologický úklid nejen koupelny najdete i na blogu Tierra Verde.

Čistič koupelny: 149,- Kč / 750 ml

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *