Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

KLENOTA představuje autorskou kolekci šperků Rain aneb když prší zlato a diamanty

Pražský šperkařský ateliér KLENOTA odhalil novou podobu své kolekce Rain, která zachycuje krásu deště v minimalistickém designu. Nápadité šperky spojuje geometricky jednoduchý motiv čisté linie ze zlata, připomínající provázky vody padající z nebe. Samotné kapky deště se pak skrývají ve třpytivých briliantech. Kolekce je plná moderních a trendy šperků, které lze vynést ve dne i v noci.

Minimalismus je trend napříč mnoha sférami. Od módy přes doplňky až po interiérový design, a vše mezi tím, existuje tolik způsobů, jak stylově a záměrně vše zjednodušit. Proto jsou minimalistické šperky nadčasové a zároveň moderní a navíc nekonečně přizpůsobivé. To vše znamená, že je budete nosit déle než jednu sezónu. Říká se, že „méně je více“, což platí i v minimalistické kolekci Rain, která vyžaduje naprosté zlatnické mistrovství a ty nejmodernější metody. „Pro dosažení dokonalé rovné linie je totiž potřeba pracovat s velkým zvětšením, hladké tyčinky ze zlata musí být perfektně vyleštěné a ty diamantové zase vyžadují naprostou preciznost při fasování kamenů,” vysvětluje Jarmila Slívová, ředitelka firmy.

Mistrovství skryté za zdánlivou jednoduchostí

Jednoduchost šperku jehož krása spočívá v čistotě a kvalitě, navíc doslova vybízí k vrstvení a kombinování – od jemných náhrdelníků přes prstýnky na malíček až po moderní ear cuff náušnice. Minimalistickou kolekci Rain lze kombinovat napříč všemi šperky z nabídky, stylově budou vypadat i s perlami či drahokamy, čímž je možno vytvořit odvážnější a svěžejší vzhled. „Každá žena se může rozhodnout, jakým způsobem je zrovna bude nosit. Jejich největší sílu vidím v tom, že ženě umožňují vyjádřit její osobitý styl a třeba i momentální náladu,“ dodává Jarmila Slívová.

Poddejte se kráse deště…

Zdroj a foto: KLENOTA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *