Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaZe života

Pride měsíc je tady. Primark ho oslaví kampaní nazvanou Rodina

Letošní Pride sezónu oslavuje Primark novou kampaní zaměřenou na rodinu, tedy vztahy založené na vzájemné lásce a porozumění, které nachází mnoho členů komunity LGBTQI+.

Kampaň, která bude probíhat ve 422 prodejnách v 16 zemích, ukazuje spojení a lásku čtyř skutečných rodin. Snímky, na nichž se objevují a které nafotily samotné rodiny, představují zákulisí čtyř rodin z Velké Británie a Německa.

Nová kolekce, která bude uvedena na trh v rámci kampaně, zahrnuje barevná trička s nápisy “Family” (rodina) a “Proud” (hrdý), mikiny, vesty a doplňky včetně čepic, barevných ponožek, šperků a odznaků. Kolekce je k dispozici pro dospělé i děti v různých velikostech od XS do 3XL a ceny začínají již od 80 Kč.

Charlie Magadah-Williams, vedoucí oddělení pro diverzitu a inkluzi ve společnosti Primark, řekl: “Letošní kampaň je zaměřena na význam nalezené rodiny; rodiny, kterou najdeme, a rodiny, která najde nás. To je vidět v celé kampani, od krásných, autentických obrázků a vyprávění příběhů až po inkluzivní sortiment výrobků. Pro mnoho lidí z LGBTQI+ komunity je nalezená rodina pojem, který se používá k označení skupiny lidí, kteří se navzájem podporují, respektují a starají se o sebe, čímž vytvářejí svou vlastní jedinečnou rodinnou jednotku, a to jsme chtěli ocenit. S více než 70 000 kolegy v rámci našeho globálního podnikání se naši kolegové významně podíleli na utváření této kampaně a my se snažíme vytvořit pracoviště, kde každý může být sám sebou.”

Koncept rodiny se v Primarku rozšiřuje i mimo Pride sezónu a je reprezentován jak kolegy z Primarku, tak zákazníky a výrobky Primarku. Na oslavu této události se členové sítě LGBTQI+ společnosti Primark budou účastnit akcí Pride a pořádat společenská setkání, kde kolegům nabídnou příležitost spojit se s jejich vlastní nalezenou rodinou. Společnost Primark bude také pořádat akce zaměřené na zákazníky ve vybraných prodejnách a oslavovat Pride s komunitou LGBTQI+ na více místech.

Letos Primark oslaví pět let spolupráce s ILGA World, Mezinárodní asociací lesbiček, gayů, bisexuálů, transsexuálů a intersexuálů, darem ve výši 150 000 liber (4,1 mil Kč). Darem podpoří organizaci ILGA World v jejím boji za rovnost a rovnoprávnost LGBTQI+ lidí na celém světě. Za poslední čtyři roky věnovala společnost Primark organizaci ILGA World 475 000 liber (13 062 000 Kč).

Zdroj a foto: Primark

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *