Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Parfémy Louis Vuitton v novém designu By The Pool

Představte si procházku ulicemi Lisabonu, denní snění u bazénu nebo písek hřející do plosek nohou. Nechte se okouzlit atmosférou mnoha různých destinací. Právě ta se stala inspirací pro nové variace Monogramu. Každá z nich dýchá létem a okouzlí uměleckým zpracováním. Vzor mozaiky prostupující kolekcí LV BY THE POOL vychází z portugalských dlaždic Azulejos. 

Parfémy Louis Vuitton v novém designu By The Pool 
Grafický potisk zdobí balení třech oblíbených vůní Louis Vuitton, které vytvořil parfumérský mistr Jacques Cavallier Belletrud: Attrape-Rêves, Spell On You a L’Immensité.

Attrape-Rêves je jako kytice svěžích pivoněk, jejíž vůně se mísí se surovým kakaovým práškem a nádechem pačuli. Vše rozjasňují svěží a jiskrné tóny liči.

Smyslná kompozice Spell On You je nápojem lásky pro smysly. Oslní vás vzácnou vůní kosatce bledého v kombinaci se sofistikovaným aroma růže.

Parfém L’Immensité je ztělesněním svěžesti. Spojuje v sobě živočišnost zázvoru, extrahovaného s využitím oxidu uhličitého, s hořkostí grapefruitu.

Styling: Marie-Amélie Sauvé pro Louis Vuitton
Fotografie: Ethan James Green pro Louis Vuitton

Zdroj a foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *