Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Tomáš Klus složil pro seriál ZOO písničku KOUZ(L)OO

Scenáristé jim napsali vítězství v soutěži, a tak Tomáš Klus coby Filip a Eva Burešová jako Viky vystoupí se společným duetem na seriálovém pódiu. Díky tomu dostal Tomáš Klus speciální nabídku, aby onu vítěznou písničku pro seriál složil. Vzniklo tak Klusovo KOUZ(L)OO.

Přišli, zúčastnili se a vyhráli soutěž duetů. Viky a Filip přede všemi zazpívali zamilovaný duet, o který se postaral muzikant Tomáš Klus. „Na práci mám většinou klid, moje žena vezme děti a nechá mě, abych mohl být ve studiu a tam seděl na písničce. Občas musím ty věci selektovat. Někdy napíšu věci, které nejsou dobré, ale naštěstí mám skvělého prvního kritika v tom nejlepším smyslu slova, a to je moje žena,“ prozrazuje, jak vznikala písnička pro seriál ZOO, kde měl Klus neomezené možnosti a volnou ruku. „Sám jsem si dal kreativní limit, protože mi dost svědčí, co nejvíc psát za Filipa, který píše milostné vyznání. Představoval jsem si konkrétní situaci toho, jak spolu s Viky sedí v kuchyni a skrze tóny si vyznávají lásku a hluboce se při tom dívají jeden druhému do očí,“ popisuje muzikant, co vše písničce předcházelo, než se muzikantské KOUZ(L)OO zrodilo.

„Moc mě písnička od Tomáše baví, je to naše první spolupráce. Na základní škole jsem ho poslouchala a jsem moc ráda, že jsme si spolu zazpívali. Ta písnička je super, jako všechno, co Tomáš udělá,“ chválí svého kolegu Eva, která přiznává, že je schopna si písničku zapamatovat na první poslech. „Horší je to ale s Tomášovým textem, protože on je má tak složité, že člověk musí dávat velký pozor,“ usmívá se zpěvačka, která sama prošla několika pěveckými soutěžemi. Tou první už ve dvou letech v rodném Hlučíně. „Hlučínský slavíček a soutěžila jsem v něm už od dvou let. Úplně poprvé jsem tam doprovázela svoji sestru a chtěla jsem si zazpívat taky, tak jsem vyšla na pódium a tam začala moje pěvecká kariéra,“ směje se Burešová.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *