Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Případy Josefa Klímy: Když vám zaplacené auto přijdou zabavit vymahači

Je to možná těžko uvěřitelné, ale i v dnešní době je možné za něco zaplatit, a stejně o věc přijít. Přesně to řeší několik zákazníků ostravského autobazaru, jehož pochybné praktiky jim nadělaly hodně vrásek. Někteří o zaplacené auto už přišli, jiní se ho před vymahači rozhodli ukrýt. Nejnovější Případy Josefa Klímy dále nabídnou jednu exkluzivitu. Jaroslav Mareš dostal i díky spolupráci s policejním muzeem přístup k informacím o průlomu v jedné z nejzáhadnějších kriminalistických záhad Československa – u 90 let nevyřešené vraždy ženy, jejíž tělo se našlo rozřezané v několika vlacích. Pořad začíná ve středu ve 22.50 na CNN Prima NEWS.

Auto je pro mnohé z nás nepostradatelný dopravní prostředek, bez kterého nepřevezeme děti nebo se nedostaneme do práce. A je to taky poměrně drahá věc, na kterou rodiny často šetří, případně vůz financují úvěrem či leasingem. A přesně to se stalo osudným několika zákazníkům jednoho ostravského autobazaru. Vozy v hodnotě stovek tisíc korun si vzali na leasing. Jenže smlouva byla pro ně nevýhodná a po doplacení ceny vozu se nejen nedočkali převedení auta, ale dokonce za nimi dorazili vymahači, kteří jim chtěli auto zabavit. Někteří tak o vůz přišli, jiní auto skrývají a doufají, že se podaří situaci vyřešit u soudu. Reportérka Marcela Sobotková bude v Případech Josefa Klímy zjišťovat, jak je tato absurdní situace vůbec možná. A spolu s odborníky poradí, jak podobně nenaletět.

Průlom v jedné z nejzáhadnějších nevyřešených vražd v historii Československa
Devadesát let čekala na své objasnění vražda Otýlie Vranské. V září roku 1933 našli její tělo rozřezané v kufrech ve vlakových kupé v Bratislavě a Košicích. Brutalita činu tehdy otřásla veřejností. I přes intenzivní vyšetřování ale tehdy policie vraha najít nedokázala. Až teď, po devadesáti letech, se podařilo pracovníkům Muzea Policie České republiky najít průlomové informace. A protože jim v tom pomáhal i reportér Případů Josefa Klímy Jaroslav Mareš, dozvíte se tyto detaily ve středečním díle jako úplně první.

Případy Josefa Klímy začínají každou středu ve 22.50 na Primě a v sobotu ve 21.30 na CNN Prima NEWS.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *