Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Opička Lola zve děti na diskotéku do Monkey´s Gym

Nedělní odpoledne plné zábavy a tance čeká na děti 29. října v profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym, které jsou dětem doslova ušity na míru a lákají k pohybu.

Zábavná diskotéka s opičkou Lolou se koná v neděli 29. října od 17 hodin hned na třech pobočkách profesionálních dětských tělocvičen Monkey´s Gym – v pražské Galerii Harfa, Westfield Chodov a OC Šestka. Děti se budou moct po 50 minut dosytosti vyřádit pod dohledem zkušených lektorů. Zatancují si na známé písničky na téma zvířátek nebo pohádek a v tanci jim bude příkladem oblíbený maskot tělocvičen Monkey´s Gym – opička Lola. Vítány jsou všechny děti starší 2,5 let (s mladšími dětmi musí být v tělocvičně přítomen po celou dobu diskotéky dospělák). Tělocvičny ovšem nejsou nafukovací, proto doporučujeme zarezervovat si místo co nejdříve! A pokud nestihnete tento termín, na diskotéku s opičkou Lolou můžete dorazit každou poslední neděli v měsíci…

Termín: 29. 10. 2023 od 17:00

Kde: Monkey´s Gym Galerie Harfa (Českomoravská 2420/15a, Praha 9), Monkey´s Gym Westfield Chodov (Roztylská 2321/19, Praha 4) a Monkey´s Gym OC Šestka (Fajtlova 1091/1, Praha 6)

Rezervace termínu ZDE, či na e-mailu info@monkeysgym.cz

Zdroj a foto: www.monkeysgym.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *