Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Bepanthen Sensiderm krém – dokáže ulevit svědění už za 30 minut, čímž zkvalitní spánek nejen vašeho děťátka, ale i váš

Dětská pokožka bývá leckdy nevyzpytatelná. Nikdy nevíte, kdy se na kůži vašeho miminka objeví nějaká vyrážka, zarudnutí či atopický ekzém, který způsobí mimo jiné nepříjemné svědění. A právě kvůli tomu pak nemůže miminko plnohodnotně spát. Rychlým a snadno dostupným řešením může být Bepanthen Sensiderm krém. Dokáže ulevit od svědění již za 30 minut. Díky tomu se vyspí nejen miminko, ale i vy.

Každá maminka má svou domácí lékárničku na všechny obvyklé nepříjemnosti, které by se mohly miminku přihodit. Nechybí teploměr, něco na snížení horečky, proti příznakům alergie a také na poměrně běžné a nepříliš závažné problémy s pokožkou typu vyrážka, svědění, zarudnutí nebo atopický ekzém.

Co od přípravku na tyto kožní neduhy očekáváte? Nejspíše všechno v jednom. To znamená, aby krém rychle zafungoval a znatelně zmírnil do pár minut svědění, aby kůži krásně zvláčnil a napomohl ji regenerovat a aby se skvěle roztíral a vstřebával. Určitě by bylo dobré, kdyby se jím mohli natírat už i novorozenci, ale například také těhotné a kojící ženy. A pak taky aby se mohl namazat kamkoliv na těle včetně očních víček.

Bepanthen Sensiderm pomáhá podrážděné a atopické pokožce
Myslíte si, že je nemožné, aby všechno splňoval jeden jediný krém? Přesvědčte se samy a vyzkoušejte Bepanthen Sensiderm krém, který si maminky velmi chválí. Je jedinečný tím, že snižuje nutkavou potřebu se škrábat max. do 30 minut od užití. Díky této unikátní vlastnosti se miminko v klidu vyspí – Bepanthen Sensiderm krém zaručuje až 7 hodin spánku nerušeného svěděním.

Jak přesně krém funguje? Díky obsahu panthenolu a speciálním laminárním lipidovým technologiím poskytuje narušené kožní bariéře chybějící lipidy (např. ceramidy). Ke zvýšení hydratace dodává fyziologické hydratační látky a přirozeně pečující lipidy, což umožňuje obnovení kožní bariéry a vede k úlevě od svědění. Pokud bychom to zjednodušili, krém Bepanthen Sensiderm podporuje hydrataci a regeneraci ochranné kožní bariéry, čímž napomáhá jejímu hojení. Krém se perfektně nanáší, dobře vstřebává a mohou se jím natřít dokonce i oční víčka. Navíc ho můžete používat dlouhodobě.

S čím vám tedy Bepanthen Sensiderm krém pomůže? Se zmírňováním svědění, zarudnutím pokožky a příznaků atopického ekzému. Pokud máte doma ekzematiky, atopiky, děti se suchou svědící kůží, namažte je tímto krémem, který jim poskytne jemnou a šetrnou péči. Neobsahuje parfémy ani konzervační látky. Proto je možné Bepanthen Sensiderm krém aplikovat na pokožku novorozenců, těhotných i kojících žen.

Pečlivě čtěte návod k použití. Bepanthen Sensiderm krém je zdravotnický prostředek na úlevu od příznaků atopického ekzému.

Zdroj a foto: www.bepanthen.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *