Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Čokoládou provoněný víkend v Galerii Harfa

Nákupní centrum Galerie Harfa bude hostit od pátku 20. do neděle 22. října už 11. ročník Čokoládového festivalu, putovní přehlídky čokoládových delikates. Kromě prodejních stánků se mohou návštěvníci těšit na workshopy, kulinářské show a další atraktivní doprovodný program. Harfa se rozvoní čokoládou v pátek 20. října od 14:00. Vstup na akci je zdarma.

Čokoládový festival na Harfě proběhne v režii agentury ChrisEvents, která tuto událost oblíbenou všemi milovníky čokolády a cukrovinek pořádá letos už po jedenácté.

Festival nabídne návštěvníkům tři hlavní sekce:

  • kuchařskou show s nápaditými recepty od předních šéfkuchařů;
  • stánkový prodej s možností ochutnávek a prodejem čokoládových specialit;
  • dětský koutek s kreativní dílničkou, umělecká vystoupení a workshopy.

„I v rámci jedenáctého ročníku jsme si pro návštěvníky připravili bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj. O zábavu dětí se postará například balonkář Tomáš Okurek se svými výtvory z balónků, k vidění bude ukázka brazilské capoeiry nebo latinských tanců. Samozřejmostí je naše už tradiční ´Hra o poklad´, do které se zájemci mohou zapojit hned u vstupu nákupem zlatého čokoládového poháru s klíčem k pokladu. Pouze jeden z těchto klíčů je ale ten pravý a dokáže otevřít truhlu s odměnou pět tisíc korun,“ komentuje program organizátor Čokoládového festivalu Chris Delattre.

Víkendový program ale nabídne mnohem víc. Prostřednictvím prezentace na pódiu návštěvníci nahlédnou pod pokličku africké kuchyně, mohou se přiučit zdravému a kreativnímu vaření s Květou Vondrákovou a děti se naučí, jak připravit čokoládové brownies, které samozřejmě i ochutnají. Chybět nebude ani Jana Pavlůsková s její netradiční marmeládou.

Čokoládový festival u nás v Galerii Harfa navštíví každoročně několik tisíc lidí. V Praze a nejbližším okolí jsme jedinou lokalitou, kam tato unikátní přehlídka čokoládových delikates zavítá. Lidé si už na tuto tradici zvykli a naučili se za kvalitní čokoládou na Harfu vracet,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa a dodává: „Každý rok se to u nás na Harfě na jeden říjnový víkend promění ve voňavé království, které dokáže vykouzlit na tvářích malých i velkých návštěvníků sladké úsměvy. Panuje tu skvělá nálada, na kterou se všichni těšíme.“

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád u více než 40 stánků, například od ČokoKebab, Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Jablíčko, Čo‑Xo, Čokoládovna Janek, Koruna pralinky, Čokoládová Továrna, Marmelalada, Čokolandia, Medovinka, Judith Sweet Art, Choklid, Chocothopia a mnoho dalších.

Program je pro návštěvníky připravený v čase:

  • pátek 14.10: 14–18 hod.
  • sobota 15.10: 10–18 hod.
  • neděle 16.10: 10–17 hod.

Pokud chcete ochutnat takové speciality jako jsou čokoládové pivo, čokoládový kebab nebo ovoce s čokoládou, zapište si termín 20. – 22. října 2022 do svých kalendářů.

Zdroj a foto: www.cokoladovy-festival.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *