Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Sofian Medjmedj pojmenoval svou druhou desku PROJECT 23

Jméno Sofiana Medjmedje se postupně usazuje na české hudební scéně, stal se jedním z nejvyhledávanějších a nejpopulárnějších mladých talentů. Právě přichází se svým druhým albem, který nazval PROJEKT 23. Překvapuje žánrovou pestrostí a různorodým výběrem hostů. Sofian se spojil se zpěváky Miraiem Navrátilem, Adamem Mišíkem, ale i rappery Hasanem či Blakem. Překvapením pro fanoušky bude společná skladba s Ewou Farnou a Benem Cristovao nebo vzkaz od jeho maminky. Deska vyšla 19. října a již nyní ji Sofian Medjmedj představuje live na svém turné po ČR. Obě pražské zastávky v Roxy jsou již vyprodané. Zároveň naděluje časosběrný videoklip k Wasted se záběry z posledních tří let, který vznikl v produkci Butterfly Kids.

Album, za jehož texty stojí především sám Sofian, obsahuje celkem 12 rozmanitých skladeb. Nabízí současný sound, který vznikl ve spolupráci hned s několika talentovanými producenty – Reginald, Enthic, Lukáš Chromek, Under My Pillow a kytarista Sofianovy kapely David Kandler. Oproti debutu z roku 2021, který se jmenoval jednoduše „19“ je PROJECT 23 mnohem pozitivnější. Baladicky laděné písně z minulé desky nahradily tracky s rapovým nádechem nebo energicky vajbujícími melodiemi.

„Původně jsem měl v plánu vydat EP jako projekt o čtyřech singlech různých žánrů s různými hosty. Nakonec nás všechny proces a vytváření EP natolik bavil, že z původních čtyř tracků jich vzniklo dvanáct. A deska byla na světě. Najdete na ni i písničky ze šuplíku, které jsou čtyři roky staré. Z dob, kdy tohle všechno kolem mně, bylo na začátku. Je plná různých emocí, žánrů a skvělých featů. Doufám, že si lidi její poslech užijou a předá jim přesně ty emoce, které cítím já,“ láká Sofian Medjmedj.

Na desce se objevují již vydané úspěšné featy jako letní hit Slzy s Benem Cristovao (téměř 4 mil. zhlédnutí na YouTube a téměř 6 mil. streamů na Spotify), Mary Jane s hostujícím Adamem Mišíkem, rappová novinka OMG s Blakem, ale i několik dosud nevydaných skladeb. Díky Sofianovi se v písni Wassup spojila i královna popu Ewa Farna a úspěšný Ben Cristovao.

Jak se patří k uvedení nového počinu, Sofian již vyrazil na koncertní turné po ČR a desku představuje také živě. Aktuální koncerty prezentuje na svých sociálních sítích. Vstupenky jsou již v prodeji a je možné je zakoupit zde.

Foto: archiv Sofiana Medjmedje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *