Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Vánoce s Bulgari: Oslavujte ve světě nekonečných zázraků

Letos o Vánocích nás Bulgari zve do kouzelného světa nekonečných zázraků a úžasných objevů, kde realita předčí představivost a ikonické kolekce italského šperkařského domu se stávají symbolem nespoutaných emocí.

Na magické cestě prosycené atmosférou radostného očekávání proměňuje neodolatelná múza Anne Hathawayová obyčejné chvíle v nezapomenutelné zážitky. Připomíná nám, že velkolepá krása se může skrývat kdekoliv.

Anna Hathawayová je první globální ambasadorkou značky Bulgari, která se stala hvězdou vánoční kampaně. Svým oslnivým charismatem rozjasňuje prostor mimo hranice času, prosycený odkazy na samotnou esenci značky s římskými kořeny. Oblouková chodba, inspirovaná mistrovskými architektonickými díly Věčného města, symbolizuje změnu perspektivy a značí začátek nekonečné cesty do světa zázraků. Průvodcem na pouti za zázraky a překvapením je osmicípá hvězda. Záplava pestrých drahých kamenů – které jsou jedním z nejznámějších atributů Bulgari – evokuje rozmanitost lidských emocí. Nesmíme zapomenout ani na ikonické symboly římského klenotnického domu – Serpenti. Jako by kouzlem ožívaly a připomínaly nám, že zázraky se ukrývají na každém kroku. Typická dárková krabička Bulgari zůstává příslibem nezapomenutelných svátků.

Středobodem snímků i videa ke kampani je světlo, které pozvedá krásu Říma i kreativitu značky Bulgari. Hřejivé a všeobjímající, vzácné a odhalující – je elementem, který provází diváky světem nekonečných oslav, kde krása nemá žádné limity.

Vánoční kampaň, která byla spuštěna 7. listopadu 2023, přináší také inovativní zážitky „Celebrating Magnificent Wonders“ realizované pomocí generativní umělé inteligence. Uživatelé s jejím využitím mohou vytvořit a poslat vánoční pozdravy, inspirované oblíbenými ikonami značky ve svátečním ladění. Na tuto slavnostní cestu se můžete vydat online a ve vybraných buticích Bulgari po celém světě.

Zdroj a foto: Bulgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *