Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Oslavte Vánoce a konec roku s limitovanou kolekcí dárkových boxů Moët & Chandon

S blížícími se Vánocemi přichází exkluzivní dárkové boxy šampaňského domu Moët & Chandon, který je světovou ikonu oslav již od roku 1743. Sváteční design limitované edice, inspirovaný okouzlujícím světem šampaňského a stoupajícími bublinkami ve sklenici, oživuje radost z oslav a atmosféru francouzského joie de vivre. Dárkové balení z 100 % recyklovatelného materiálu podtrhuje ekologický přístup a závazek šampaňského domu k udržitelnosti. 

Pro vánoční svátky a oslavy konce roku je ikonické šampaňské Moët & Chandon zahaleno do dárkového balení v něžných krémových odstínech. Elegantní linie na balení evokují bublinky stoupající ve sklenici, charakteristický znak esence Moët & Chandon. V sezónním provedení se každý box stává jedinečným klenotem, ozdobou sváteční tabule a dokonalým dárkem. Tato limitovaná edice Moët & Chandon promění každé setkání ve slavnostní okamžik. 

Moët Imperial – chuť, která inspiruje generace
Moët Impérial, ikonické šampaňské domu Moët & Chandon, vyniká svým zářivě ovocným charakterem, svůdnou chutí a elegantní vyzrálostí. Jeho bohatá paleta chutí odráží rozmanitost vinic regionu Champagne, kombinující plnost Pinot Noir, vláčnost Meunier a svěžest Chardonnay. 

Jeho chuť je svěží, ovocná a přesto zahřeje. Lahodná velkorysost bílého ovoce (hruška, broskev, jablko) se mísí s jemnou živostí citrusových plodů. Vůně pražených kešu ořechů přidávají na komplexnosti a elegantní nádech vanilky představuje zlatou tečku na úplném konci. Delikátní chuť, která si získává své věrné příznivce už od roku 1869 se nabízí ve dvou dalších osobitých variantách. 

Moët Imperial Rosé – svěžest jako doušek z hlubin lesa
Na první doušek zaujme svým aroma a chutí jahod a malin s lehkým pepřovým nádechem, který připomíná jeho originální předlohu Moët Imperial. 

Moët Imperial Nectar – exotika a uklidňující bouře chutí
Toto víno nabízí smyslnou kombinaci krémovosti a živosti, s výbuchem exotického ovoce doplněným nádechem vanilky. 

S touto sváteční edicí Moët & Chandon oslavuje životní pouta a umění oslav, známé jako „savoir fête“. S Moët & Chandon si každý okamžik s rodinou a přáteli užijete naplno, kdekoliv jste. Protože nejlepší místo je vždy tam, kde jste spolu. 

Doporučené maloobchodní ceny včetně DPH: 
Moët & Chandon Impérial Brut End Of Year Sleeve Limited Edition 75cl à 1.299 Kč 
Moët & Chandon Impérial Brut End Of Year Gift Box Limited Edition 75cl à 1.299 Kč 
Moët & Chandon Rosé Impérial End Of Year Gift Box Limited Edition 75cl à 1.549 Kč 
Moët & Chandon Nectar Impérial End Of Year Gift Box Limited Edition 75cl à 1.449 Kč 
Moët & Chandon Impérial Brut End Of Year Minis Gift Box Limited Edition 6x20cl à 2.450 Kč

Vychutnávejte odpovědně. 

Zdroj a foto: Moët & Chandon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *