Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníDěti

Rodinný program v OREA hotelech je na českém trhu unikátní

Hotelový program v OREA hotelech po celé České republice slouží rodinám, a hlavně jejich dětem od nejmladšího věku až po teenagery. Řada ubytovacích zařízení dnes nabízí nejmenším hostům alespoň herní koutky nebo místnosti k tomuto účelu určené. OREA ve svých vybraných hotelech, kam jezdí zpravidla rodiny s dětmi, přináší ale nadstandardní servis s bohatým programem nejenom pro ty nejmenší hosty. Animační program tak, jak ho znají hosté z přímořských středisek, začala nabízet OREA ve svých horských resortech. V současné době plánuje rozšíření různých rodinných aktivit také na městské a lázeňské hotely.

„Vypozorovali jsem dva způsoby, jak chtějí rodiny trávit svou dovolenou. Jedním z nich je, že si rodiče chtějí částečně od svých potomků odpočinout, takže oceňují možnost nechat na chvilku děti s naším animátorem, který jim nabídne aktivity a zábavný program. Anebo si chtějí program užít s dětmi, ale nemusejí ho složitě vymýšlet. V tomto případě jim nabízíme alternativy, jak si pobyt s dětmi více užít a uchovat si tak krásné rodinné vzpomínky,“ uvádí Monika Křečková, projektová manažerka OREA Hotels & Resorts zodpovědná za Family Friendly programy napříč sítí.

OREA spolupracuje s nejlepšími animátorskými agenturami a má svého vlastního maskota, Lišku Elišku, se kterou se děti setkávají v sedmi hotelech. Prioritně jsou programy určeny pro předškolní děti a školní děti prvního stupně. Roste ale i poptávka po zábavě pro teenagery. Rodiče si jsou vědomi toho, že nadchnout tuto věkovou skupinu často převyšuje jejich možnosti a úsilí. Nechtějí, aby v případě špatného počasí trávily čas pouze s mobilem v ruce. „V OREA Resortu Horal ve Špindlerově Mlýně jsme tedy v létě pilotně zkusili mládež zaujmout naším programem OREA Discovery, rodiny se staršími dětmi si zde mohou zapůjčit například dalekohled na procházku, VR brýle, Nintendo, deskové hry, auta na ovládání, vesmírný teleskop a další. Nejedná se tedy o organizované zajištění programu pro tuto věkovou skupinu, ale spíše rozšíření možností,“ vysvětluje Monika Křečková. Pilotní program se velmi osvědčil, OREA chystá rozšíření nabídky půjčovny a zavedení OREA Discovery i na další resorty.

Animátoři působí na hotelech v letní a zimní sezóně od úterý do neděle, zajišťují dopolední a odpolední program a o víkendech pořádají například dětskou diskotéku nebo opékání buřtů. Mimo hlavní sezóny se s nimi hosté mohou setkat o víkendech.

„Důležité také je, uvědomit si, že ne všichni hosté přijeli s dětmi, a proto se snažíme vycházet vstříc všem dle možností. Aktivity s dětmi oddělujeme od ostatních tak, aby nerušily. Pokud zjistíme z hodnocení klientů nějaké nedostatky, vždy se snažíme na ně reagovat. Všechny stížnosti bereme vážně a flexibilně se snažíme podmínky měnit a uzpůsobovat dané situaci. Ale pokud děti zabavíme, většinou nezlobí, což vede ke spokojenosti všech našich hostů,“ dodává Monika Křečková z OREA Hotels & Resort.

Zdroj a foto: OREA Hotels & Resort

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *