Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Sváteční chvilky v korunách stromů

Udržte si příjemnou sváteční náladu a utečte se svou rodinou před zbytečným shonem do přírody. Stezka korunami stromů Krkonoše, kde čas plyne výrazně pomaleji, láká k návštěvě. Užijte si jedinečné výhledy do zimní zasněžené krajiny a načerpejte energii v srdci Krkonošského národního parku.

Dárek na poslední chvíli
Pokud se na Stezku vydáte ještě před Vánoci, navštivte místní obchůdek, kde naleznete dárečky pro všechny věkové kategorie. Ideálním dárkem je ale i poukaz na vstup na Stezku pro jednotlivce či celou rodinu s platností na celý příští rok. Poukazy jsou dostupné ke koupi také online na webových stránkách Stezky.

Novoroční zvonění
Stezka se na své návštěvníky těší celoročně, kromě 24. prosince, a to každý den od 9:30 do 16:00. Pokud se pro svůj výlet rozhodnete zvolit Nový rok, na vrcholu Stezky na vás bude čekat zvonička, kde si můžete zazvonit pro štěstí do dalšího roku. Přijďte 1. ledna 2024, ohlédněte se s přáteli či rodinou za rokem uplynulým a slavnostně přivítejte ten nadcházející. Chybět nebude ani tradiční čočková polévka, kterou vám připraví místní restaurace, aby se vás v následujícím roce drželo nejen štěstí ale i peníze. Na Nový rok si ji můžete dát zdarma a po výstupu vás příjemně zahřeje.

Zdroj a foto: Stezka korunami stromů Krkonoše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *