Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Hubne celá vesnice – motivace pro diváky, jak zatočit s přebytečnými kilogramy. Už v pondělí na Primě

Přemýšlíte, jak se motivovat k hubnutí v novém roce? Jak si zlepšit fyzičku, když zrovna nechcete být modelkou, takže potřebujete jíst výživně a zdravě, abyste zvládli denní porci svých povinností? Zkuste změnit životní styl spolu se statečnými účastníky projektu Hubne celá vesnice, kteří se nejen snaží vyhrát pro svou vesnici pořádný balík peněz, ale také motivovat ostatní v obci, aby zdravě žili.

Během prvního dílu se účastníci společně rozcvičí, zjistí, jaký mají biologický věk, tedy jak opotřebovaný organismus, a dostanou do ruky jídelníček. Díky tomu si starosta Kytína také odpustí špekáček během oslavy, ke které tato pochutina neodmyslitelně patří. Hasičské soutěže prověří souhru i vytrvalost obou týmů, měřit se budou kroky a zjistíme, že jeden ze soutěžících má velice známého kamaráda. Jenže ten mu během akce moc nepomůže.

Pokud si pamatujete na pořad, kdy proti sobě stála dvě města a poměřovala síly, máte jej nyní v ryzejší podobě zpět. Starostové pro své obce dýchají dvacet čtyři hodin denně a neváhají dát všanc nejen svou pověst, ale také návyky a zlozvyky. Kdo to nakonec ocení?

Středočeské vesnice Kytín a Nová Ves pod Pleší se proti sobě postaví v souboji, z něhož mají účastníci možnost odnést si nemalou výhru, která bude následně použita ke zvelebení obce. V průběhu tří měsíců budeme moci sledovat partičky dobrovolných hasičů ze sousedních vesnic, kteří se rozhodli ukázat, že pro vesnici, kde žijí, také dýchají.

V průběhu časosběru je zaznamenáno, jak hráči spolupracují, jak se motivují, jak plní úkoly jim zadané. A tím získávají pro tým tolik potřebné body. Soupeřit účastníci budou ve třech disciplínách. První bude hubnoucí – kdy se bude měřit a hlídat Fit Index jednotlivých soutěžících. Následovat budou dvě fyzické disciplíny, které prověří skutečnou fyzičku všech účastníků, nasbíranou pod vedením trenérek, ale také se bude cenit týmovost a odhodlání.

Průvodcem pořadem je Martin Zounar, patrony týmů pak Tomáš Matonoha a Zora Jandová, kteří mají k vesnicím svůj vztah.

I když si velká většina lidí myslí, že vesnický duch se z našich životů a světa dávno vytratil, není tomu tak. A právě pořad Hubne celá vesnice je toho důkazem. Česká vesnice je základem soudržnosti, pochopení a táhnutí za jeden provaz. Sledujte tento napínavý souboj již od 8. ledna ve 21.30 na Primě.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *