Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ ValentýnMóda

Swarovski představuje valentýnskou kolekci Wonder of Love

Swarovski při příležitosti Dne svatého Valentýna představuje výběr třpytivých produktů ze sezónní kolekce, které jsou plné radostné extravagance a promění se v dokonalé dárky pro oslavu svátku lásky.  Autorkou kolekce, která vzdává hold originálnímu řemeslnému umění prostřednictvím kouzelných kousků oslavujících lásku ve všech jejích podobách, je kreativní ředitelka Swarovski, Giovanna Engelbertová.

Giovanna Engelbertová popisuje: „Naše valentýnská kolekce oslavuje kouzlo lásky třpytivými kousky, které se promění v žádané dárky, jež obdarovaného opravdu potěší. Obdivovat v ní můžeme mnoho technik, jako je například použití tančících křišťálů v srdci přívěsku Hyperbola, který při každém třpytivém pohybu zachycuje magické kouzlo lásky. V kolekci nechybí ani starožitný a vintage styl v podobě svatozáře perlových detailů, inspirovaných mincemi z lásky, které dostávala má maminka a babička od svých milých.“

Kolekce je prezentována v kampani „The Wonder of Love“, která předvádí savoir-faire značky Swarovski a vyzývá všechny zamilované a milující, aby vyjádřili své city stylovými dárky. Její součástí jsou snímky šperků a brýlí naaranžovaných do tvaru srdce, s jedním centrálním třpytivým kouskem na každém snímku.

Od přívěsků ve tvaru srdce ve vintage stylu z linie Hyperbola, s třpytivým tančícím kamenem plným života, až k plovoucím křišťálům na brýlích ve tvaru kočičích očí Constella, každý z těchto nepřehlédnutelných centrálních produktů obklopují další šperky a doplňky pro milovníky nejrůznějších stylů.

OBJEVUJTE SVĚT WONDER OF LOVE
Valentýnská kolekce pro rok 2024 nabízí mnoho neodolatelných kousků. V této sezóně značka Swarovski objevuje nové stránky kreativity, zároveň však zůstává věrná ikonickému stylu svých oblíbených linií.

HYPERBOLA
Linie Hyperbola harmonicky kombinuje technické kreativní mistrovství s úžasnými materiály.  V jejím srdci stojí hypnotická technika Sparkling Dance, která pracuje s levitujícím křišťálem obklopeným vyklenutou klíckou ve tvaru srdce. Tento design je nadčasový a velmi působivý. V letošní valentýnské kolekci se objevují osmihranné i kulaté křišťály a také kameny ve tvaru srdce a typu Swarovski Zirconia. Nechybí ani kameny v kulatém brusu osazené do třpytivého efektu technikou šatonáže. Unikem této sezóny je použití perliček Swarovski Pearls, které působivě rámují některé z kousků.

MATRIX
Ikonický třpyt Swarovski se ve svém plném rozsahu představuje v kolekci Matrix. Oblíbený náramek Tennis ve svěží barvě kanárkové žluti radostně podtrhne jakýkoliv outfit pro všechny denní i večerní příležitosti. Pestré kameny v působivém efektu doplňují zářivé kovové detaily.

IMBER
Kořeny značky Swarovski odhaluje linie Imber, která kombinuje kovové partie v industriálním stylu s výraznými čirými křišťály osazenými do kruhu a v této sezóně novými detaily ve výrazných barvách. Jemné a plynulé kloubové uspořádání propůjčuje šperkům organický esprit. Genderově nevymezené portfolio Swarovski se rozrůstá o pokovení černým rutheniem a různé velikosti.

CONSTELLA
Tato linie čerpá inspiraci z okouzlujících hvězd, zdobících noční oblohu, zářivých stezek světla zachycujících naší představivost a neomezených světů plných zázraků, které existují za hranicemi toho našeho. Sofistikovaně opracované a v jednom hrotu dokonale osazené kameny v briliantovém brusu vytváří iluzi delikátní suspense, graciézně se vznášející na okouzlujících článcích ve zlatém a stříbrném tónu.

BRÝLE CONSTELLA
Moderní brýle ve stylu kočičích oči Constella obohacují kolekci brýlí Swarovski o bohatý stříbrný tón plný elegance. Bílé křišťály v kulatém brusu osazené do špice z brýlí činí moderní a výrazný doplněk. Vlnící se kovová svrchní část brýlí hladce přechází do atraktivních stranic, extravagantně zdobených 12 čirými křišťály.

SWAROVSKI CREATORS LAB
Značky Swarovski Creators Lab a Marina Raphael při příležitosti letošního Dne svatého Valentýna spojily své síly a v odkazu na historické dědictví, technické a kreativní mistrovství vytvořily kolekci kabelek s křišťály. Kabelku Micro Stella Bag vyrobenou ze semiše a kůže napa elegantně zdobí směs křišťálů Swarovski různých velikostí. Jejich dekor je navržen tak, aby zajímavě odrážely světlo ze všech různých úhlů. Toto miniaturní mistrovské dílo je k dispozici v pastelových odstínech růžové a modré, které doplňuje oslnivá čistě bílá.

Foto: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *