Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Výtvarnice Alexandra Hejlová zná odpověď jak se po Vánocích dostat do formy

Vánoční svátky vám daly zabrat? Nyní, po několika svátečních dnech plných lenošení a dobrého jídla, nezapnete kalhoty, které vám ještě před Vánoci byly? Co s tím – tak na to zná odpověď výtvarnice a ambasadorka Lázní Fénix, Alexandra Hejlová, která s hrdostí propůjčila nejen svou tvář, ale zapojila se do spolupráce s lázněmi a stejně tak do lázní dochází pravidelně i další členové rodiny.

Alexandra Hejlová maluje obrazy, navrhuje šperky, divadelní kostýmy, scenérie  a mimo jiné vede kurzy pro děti a seniory. Přesně tohle všechno stíhá energická umělkyně Hejlová. Ta se na základě svých osobních zkušeností stala hrdou ambasadorkou Lázní Fénix. Alexandru lázeňské procedury, v samém srdci Prahy, udržují v kondici, sem chodí zároveň relaxovat, odpočívat a věnovat se svému zdraví.

O LÁZNÍCH FÉNIX
Lázně Fénix jsou pulzujícím srdcem lázeňství, kam se sjíždějí lidé z celé české republiky za odpočinkem, posílením zdraví a úlevou od stresu nebo civilizačních chorob. Vysoce odborný personál a dlouholeté zkušenosti jsou nejlepší zárukou kvalitní rehabilitační péče. Jejím cílem je zlepšení fyzického i psychického stavu klientů a snížení rizikových faktorů zákazníků s chronickým onemocněním.

Městské ambulantní lázně poskytují širokou škálu služeb týkajících se péče o tělo, a to ve smyslu manuálních i speciálních přístrojových masáží a dalších procedur zaměřených na úlevu od bolestí, krásu, hubnutí i relaxaci. Jejich specialitou jsou ovšem kombinované balíčky služeb, které jsou ověřenou letitou praxí doporučovány z důvodu komplexnosti a prokazatelně příznivějšího účinku na lidský organismus.

PRO KOHO JSOU VHODNÉ LÁZNĚ FÉNIX?
Přijdou si zde na své opravdu všichni. Lidé pokročilého věku přichází, aby si ulevili od chronických bolestí a zrelaxovali své tělo. Dále pak lidé středního věku, kteří zde řeší problémy spojené s neprůchozí lymfou, nadváhou, potřebují své tělo ozdravit, získat zpět ztracenou energii nebo omladit pleť (nejen dámy!). Výjimkou nejsou ani mladší lidé, kteří tráví hodně času u počítače nebo jiné stagnující polohy a trpí proto bolestmi zad, kloubů i hlavy, žijí ve stresu a potřebují si odpočinout. Každý je vítán!

Foto: Jana Tesaříková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *