Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Francouzská kosmetika Astrali vstupuje na český trh

Nová společnost FlowBEAUTY s.r.o. uvádí na český trh francouzskou kosmetickou značku Astrali, jejíž vývoj od počátku stojí na dvou klíčových hodnotách: respektu k jedinečnosti každé ženy a ohleduplnosti k planetě. Astrali si klade za cíl provázet klientky v jejich kosmetické rutině celý život. Zaměřuje se na prevenci předčasného stárnutí pleti, harmonizaci jejího stavu i funkcí, aby si mládí a svěžest udržela co nejdéle.

„Pojetí krásy je dnes velmi rozmanité. Už to není primárně estetika, ale svoboda utvářet své já s dobrým pocitem podle vlastních pravidel. Skutečná krása představuje v přístupu FlowBEAUTY krok z konvenčního chápání tohoto pojmu k uznání a ocenění individuality člověka, jeho životního stylu a hodnot. Chceme přispět k tomu, abychom budovali svět plný respektu k jedinečnosti každého z nás. Jsme hrdí, že první značkou, kterou na trh přinášíme, je právě Astrali, protože s naší vizí zcela rezonuje,“ vysvětluje Mgr. Ladislav Kavan, majitel a jednatel společnosti FlowBEAUTY s.r.o.

Za značkou Astrali stojí věhlasné francouzské laboratoře Labogers, které se vývojem dermatologických produktů pro péči o pokožku zabývají víc než 60 let. Jejich unikátní know-how vznikalo na principech biologického a buněčného výzkumu, díky němuž zdejší vědci dokázali porozumět potřebám nejrůznějších typů pleti. V Labogers se zrodila značka reflektující nový životní styl a návyky spotřebitelů. „Kosmetiku Astrali jsme vytvořili, aby byla dostupná co nejširšímu spektru klientek. Produkty se snadno používají a lze je jednoduše začlenit do každodenní péče o pleť a pokožku celého těla. Značka si zakládá na kvalitě a účinnosti, vybraném složení, vysokém podílu aktivních látek z přírodních a odpovědně získávaných zdrojů. Přesto je ve svém jádru minimalistická. Znamená to, že pokožka vždy s naší péčí dostane, co potřebuje, aby dobře čelila vlivům, které na ni působí. Tím jí pomáháme předcházet předčasnému stárnutí. Nezahlcujeme ji velkým množstvím přípravků. Zdraví pokožky je vždy o nastolení rovnováhy, pak si uchová svěžest a mladistvost tak dlouho, jak je to jen možné. O to jde především. A v neposlední řadě si přejeme, aby byla kosmetická rutina Astrali zdrojem potěšení, které přispívá k vědomému ocenění vlastní krásy. To vše je součástí pocitu spokojenosti a well-beingu našich zákaznic,“ charakterizuje značku její zakladatel David Laporte, CEO Labogers.

Jednoduchost jako reakce na vytíženost
Péče o pleť se v posledních letech stala vědou. Pro mnoho žen je velmi náročné získat přehled v záplavě informací o tom, jakou pleť mají a co potřebuje. Kvůli tomu často vybírají množství produktů, které jim ani nepřináší kýžené výsledky, ani je nestačí spotřebovat a leží na poličkách koupelen, kde na ně pouze usedá prach. Přitom expirace kosmetiky od prvního otevření se pohybuje obvykle v řádu 8 až 24 měsíců. Nejen, že jim pak jejich prostředky vynaložené na kosmetiku nepřináší spokojenost, ale ihned se proměňují v draze zaplacenou ekologickou zátěž.

Astrali má ženám pomoci jednoduše se zorientovat v tom, jaké nároky pleti je třeba uspokojit, aby byla pěstěná, spokojená a vyrovnaná. Značka tak cílí především na harmonizaci funkcí pokožky tváře i celého těla za použití malého množství účinných produktů, které je snadné do kosmetické rutiny zařadit. Tím Astrali zjednodušuje každodenní péči o pleť.  

„Dnešní životní styl je plný dynamiky. Pozornost, síly i čas musíme rozložit mezi množství úkolů a plánů, což mnohdy není vůbec jednoduché a dostává nás to pod časový tlak. Astrali tak nabízí řešení, které je šité na míru dnešnímu rychlému životnímu stylu. Je to kosmetika, která neomezuje, s níž je radost den zahájit i zakončit. V běžné denní rutině si vystačíte obvykle se 3 až 4 přípravky pro péči o obličej a 1 až 2 přípravky pro péči o tělo,“ zdůrazňuje Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka FlowBEAUTY s.r.o.

Aktivní látky z nitra přírody
Základem jsou formule obohacené o vysoce účinné a koncentrované aktivní látky. Pleť tak není zatěžována tím, co jí neposlouží. Inspiraci pro volbu a míchání aktivních látek hledá Astrali v přírodě i vědě. Receptury jednotlivých přípravků obsahují 87-96 % látek přírodního původu, jež spolupůsobí v dokonalém souladu.

Prevence proti předčasnému stárnutí kůže začíná právě teď
Bez ohledu na typ pleti lze péčí s kosmetikou Astrali předcházet předčasnému stárnutí pokožky. Vývojáři v Labogers totiž navrhli produkty tak, aby každému typu pleti přinášely to nejlepší pro rovnováhu a zpomalovaly či oddalovaly nástup známek stárnutí. Kosmetika podporuje správnou hydrataci, výživu, okysličení a obnovu pleti, čímž ji chrání před degenerativními vlivy, jež urychlují stárnutí. Aktivní látky pleť ovlivňují už po první aplikaci a jejich pozitivní působení se na ní odráží po celý den.

Poslání kosmetiky Astrali je včasná prevence. Proto s těmito přípravky mohou uživatelky o svou pleť začít pečovat od mládí a provázet je budou s vynikajícími výsledky až do zralého věku. Slogan značky „Enjoy your skin“ podtrhuje, že péče o pleť má přinášet potěšení ve všech ohledech. A začít lze kdykoli. Právě teď je ten správný čas.

Smyslnost
S potěšením se pojí také důraz na smyslovou stimulaci. Díky jednoduchosti se kosmetická rutina stává příležitostí ke každodenní relaxaci. „V Astrali se soustředili na dokonalé textury, které jsou lehké a hedvábné. Nezatěžují pleť, přináší příjemné pocity a komfort,“ přibližuje Ing. Irena Vlčková, brand manažerka Astrali pro český trh. Zážitek pak doplňují hravé barevné obaly nebo vyvážené decentní parfemace, v nichž se například mísí vodní květinové akordy se santalovým dřevem, svěží tóny růže a pomerančového kvítku, nebo povzbuzující aroma máty a dalších esencí.

Plány v České republice
Značka Astrali bude ve svém prvním roce působení na českém trhu dostupná prostřednictvím e-shopu www.astrali.cz. Velká část úsilí týmu FlowBEAUTY s.r.o. se bude soustředit na podporu online prodeje prostřednictvím všech dostupných nástrojů. V plánu je intenzivní využívání sociální sítě Instagram a spolupráce s influencery.

Produktové řady
Emblémem Astrali je hvězda. Příběh, který se k ní pojí, hovoří o ladné tanečnici, již obklopují čtyři živly – oheň, voda, vzduch a země. Žena je umístěna do středu tohoto vesmíru. A právě elementy jsou inspirovány produktové řady, které mají klientkám ulehčit a zpříjemnit každodenní kosmetické rituály. Péče o pleť v růžových obalech odpovídá živlu vzduchu, péče o zralou pokožku v béžovém balení zemi. Tělové produkty jsou spjaty s elementem vody a nalézají se v modrých obalech. Přípravkům pro ochranu pokožky před škodlivým působením slunce je přiřazen oheň a je pro ně charakteristická oranžové barevné provedení balení.

Péče o pleť (růžová, vzduch)
V jednoduchosti je krása. Proto řadu obličejové péče dohromady tvoří přípravky, jimiž dokáže obsáhnout nároky normální, mastné, smíšené i suché pleti.

Ošetření zralé pokožky (béžová, země)
Béžové obaly v sobě skrývají formule, jež jsou bohaté na obsah peptidů, tedy látek, které fungují jako buněční informátoři a stimulují buňky v pokožce, aby produkovaly více kolagenu a elastinu. Pokožka se díky tomu přirozeně vypíná, je hutnější, vrásky a známky stárnutí jsou méně viditelné.

Tělová péče (modrá, voda)
Mezi klíčové ingredience této řady patří výživné oleje nebo extrakty z mořských řas či žlutého vlčího máku.

Sluneční řada (oranžová, oheň)
Ochrana proti slunci je v prevenci stárnutí kůže zásadní. Předností jsou lehké konzistence, které se dobře vstřebávají a zanechávají pokožku hedvábně hebkou bez pocitu zamaštění.

S respektem k planetě
Astrali si klade za cíl svou produkcí také naplnit požadavky udržitelnosti a respektovat možnosti planety. Proto ve výrobě využívá postupy a procesy, které snižují uhlíkovou stopu i tlak na zdroje. Obalové materiály jsou plně recyklovatelné. Na výrobu těch plastových se využívá recyklovaný plast. Zdroje na zhotovení krabiček jsou získávány z lesů, v nichž se hospodaří udržitelně a odpovědně v souladu se standardy FSC.

Zdroj a foto: Astrali

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *