Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaZábava

Jak zazářit na plese i na večírku

Plesová sezóna je v plném proudu a společenské akce jsou v zimním období velmi žádoucí. Můžete tak vyrazit za zábavou, tancem, ale i kulturním zážitkem, abyste se pobavili s přáteli a odreagovali v dobré společnosti. A my vám k tomu poradíme, co na sebe, a jak sladit outfit s doplňky, abyste všude uspěli a zazářili.

Outfit podle trendů
Přípravy na plesy a společenské akce  jsou pro někoho nutností, pro jiné skvělou příležitostí, jak se hodit do gala. A jak se říká, kdo je připraven, není zaskočen. Proto nepodceňujte výběr oděvu, ale i případné sladění s partnerem. U dam jsou sázkou na jistotu Malé černé, které se hodí například do divadla, pánové nic nezkazí tmavým oblekem, nevyžaduje-li dress code na pozvánce přímo smoking nebo frak.

Jsou-li ovšem černé šaty pro vás nuda, a máte pocit, že vám zbytečně přidávají roky, doporučujeme vsadit na flitry a výrazné barvy, které upoutají pozornost a k večírkům jednoznačně patří. Stejně tak je tomu v případě plesu, kde jsou příhodné šaty v délce až na zem. V poslední době patří k trendům i objemné maxi sukně v kombinaci s halenkou. Vsadíte-li na flitry, pozor jen, abyste to s nimi nepřehnaly a zbytečně vám v některých partiích nepřidávaly opticky pár kilogramů navíc. Ale to neznamená, že sluší jen ženám s velikostí S. Musíte jen najít správný model, který skvěle padne vaší postavě.

Sladěno do puntíku
Padne-li vaše volba na flitrový model, doporučujeme ho nechat dostatečně vyniknout a vybrat už jen decentnější doplňky. Například k stříbrným  i zlatým šatům se hodí černé lodičky, u odstínů do růžova a bronzova můžete obout střevíčky v nude odstínech. Krátké šaty si budou rozumět i s elegantními černými kozačkami. Naopak u jednodušších šatů se neváhejte odvázat zase více s doplňky. Třpyt flitrů bude slušet i jim. V neposlední řadě můžete zazářit od hlavy až k patě a zvolit monochromatický look, kdy bude váš celkový outfit vyladění kompletně v jednom tónu.

Nepostradatelné doplňky
Mezi stylové doplňky, které vám nesmí na večírku i na plese chybět patří bezesporu obuv v podobě elegantních lodiček i páskových sandálů, psaníčko do ruky, maximálně na řetízku přes rameno, ale třeba i elektronika. Dnes už se málokdo vypraví bez mobilního telefonu, aby si zdokumentoval bujaré okamžiky, nebo udělal selfíčko, protože se chce pochlubit, jak mu to zrovna na společenské akci sluší. Proto si na svůj telefon pořiďte originální party kryt, který mohou zdobit rovněž flitry i lesklé kamínky.

Elegantním doplňkem může být eXkluzivní  zařízení na zahřívaný tabák Ploom X v lesklých barvách jako je bronzová, stříbrná i zlatá champagne, které lze navíc doplnit barevným krytem podle barvy vašich šatů. Pánové mohou zvolit kryt v černé nebo hnědé kůži.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *