Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Klasickým barvám na obočí odzvonilo – vyzkoušejte barvící pero!

Přemýšlíte nad tím, že byste si chtěli barvit obočí doma, ale odrazuje vás složitost míchání barvy a její nanášení? Rakouská značka RefectoCil, světový lídr v barvení řas a obočí, nyní vyvinul revoluční přípravek na domácí použití – BeautyLash pero TWO GO, s nímž je barvení obočí doslova hračka!

BeautyLash pero TWO GO je inovativní přípravek, který vám usnadní barvení obočí natolik, že se není čeho obávat – vše je hotovo za chvilku a v naprostém pořádku i pohodlí. Barvu není třeba míchat, protože se nanáší postupně, a to ve dvou jednoduchých krocích pomocí speciálních barvících per. Vybírat si navíc můžete ze dvou barev – z přírodní hnědé nebo černo-hnědé, výsledek vydrží až několik týdnů, barva je otěru a vodě odolná a dermatologicky a oftalmologicky pečlivě testována. Obsah balení vám vystačí na minimálně 10 aplikací. BeautyLash pero TWO GO koupíte na Slaskoukpleti.cz za 625 Kč.

Zde je návod, jak BeautyLash pero na obočí TWO GO používat:
1. KROK: Příprava
Pokud nosíte kontaktní čočky, nejprve je vyjměte. Poté vyčistěte obočí nemastným odličovačem očí. Pro dosažení co nejlepších výsledků se ujistěte, že jsou chloupky suché a dobře odmaštěné.

2. KROK: Aplikace Gelu 1
Před prvním použitím tužkou několikrát otočte. Pak otevřete bílé pero č.1 a otáčejte, dokud nebude špička štětce pokryta gelem. Nyní naneste gel přímo na obočí. Všechny chloupky by měly být zcela mokré. Nechte přípravek působit dvě minuty a poté odstraňte zbývající gel suchým vatovým tamponem nebo kapesníčkem.

3. KROK: Aplikace Gelu 2
Otevřete modré pero a otáčejte, dokud nebude špička štětce pokryta gelem. Gel nanášejte na obočí precizně špičkou štětce – chloupky by měly být gelem zcela pokryty od kořínků až ke konečkům. Nechte působit jednu minutu, poté gel odstraňte vlhkým vatovým tamponem.

– Z kadeřníka světovým lídrem v barvení řas –
Rakouská značka RefectoCil je světovým lídrem v barvení řas a obočí, kterou založil vídeňský kadeřník Josef Gschwentner už v roce 1930. Pod značkou BeautyLash dnes vyvíjí také přípravky na domácí použití. Více na Slaskoukpleti.cz

Zdroj a foto: BeautyLash 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *