Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Satirický seriál Mezi COOLky s humorem bez hranic – je zpět

Další porce chytrého, absurdního i úplně hloupého humoru. Skeče z vašeho i sousedova života, humor z vyšinuté současnosti, budoucnosti i minulosti. Udělejte si legraci ze všeho a všech kolem nás, ale hlavně ze sebe! Ani Prima tváře nebudou v bezpečí. Ve druhé sérii pořadu Mezi COOLky, která vezme útokem vaše bránice, se ukazuje, že se televize Prima nebojí dělat legraci i ze své vlastní produkce – najdete zde parodie na pořady známé z TV Prima, a když zrovna nemrknete a budete dávat pozor, objevíte i oblíbené tváře z různých pořadů. A to možná v jiných rolích, než byste čekali. Mezi COOLky – přímý zásah do humoru!

Mezi COOLky jsou ujetý satirický pořad s širokospektrálním humorem kombinujícím bohatou škálu témat i stylů zábavy. Přinášejí tak humor, který pohladí i profackuje, ze života i ze záhrobí, politický, žánrový, artový, buranský, prvoplánový, slovní, situační, absurdní, nedomyšlený, překombinovaný, intelektuální a nepohrdnou ani humorem debilním. Díky tomuto pestrému rozpětí je široká veřejnost miluje i nenávidí a jejich tvůrci jsou obviňováni z přílišné korektnosti a nekorektnosti, pravdoláskařství a sluníčkářství, rasismu a xenofobie, covidismu a anticovidismu a taky prý mají blbé ksichty a měli by vrátit herecké diplomy, protože tohle přece nemohlo vystudovat hereckou školu a já bych to zahrál mnohem líp!

Autoři si rádi pohrávají s žánry, prostředími i diváky, proto se Mezi COOLky vydávají do světa sci-fi, postapa, pohádek, pravěku či středověku a jejich pointy se často ukrývají v jiných scénkách, jiných dílech nebo se na ně tvůrci vybodli, protože pointy jsou pro sraby. Za pořadem stojí skupina Mezi Půlky, která za svou existenci vyprodukovala již stovky skečů a scének. Skupinu založili před lety herci Radovan Klučka a Miloš Mazal, postupně se tvůrčí jádro rozrostlo o režiséra Martina Hammerschlaga a herce a scenáristy Josefa Horáka, Bohumila Bakaláře a Lukáše Matochu. Skupina spolupracuje s okruhem více či méně stálých hereckých hostů, kterými jsou Gustav Hašek, Vendula Svobodová, Denisa Veverková, Karolina Šafránková, Vratislav Hadraba, Joanna Mazal Žaganová, Vojtěch Dvořák, Ondřej Švec, Jiří Vojta, Lukáš Příkazký a další. Tvorba Mezi COOLek se těší velké oblibě jak mezi intelektuální pražskou kavárnou, tak i mezi křupany z nejzapadlejších končin světa. Do které skupiny patříte vy? Nebo snad stojíte někde přesně mezi COOLkama?

Mezi COOLky II od 20. února každé úterý ve 21.30 premiérově na Prima COOL.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *