Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Objevte nebeské chutě v novém Starbucks Guatemala Casi Cielo™

Nová zrnková káva Starbucks Single – Origin Guatemala Casi Cielo™ obhajuje svou chutí titul „téměř nebeská“ již více než deset let. Pochází z vysokohorské vulkanické oblasti Antigua a patří mezi nejoblíbenější kávová zrna ve Starbucks. Okouzlí vás svou květinovou vůní a citrusovými tóny v kombinaci s tmavým kakaem. Čirý, hladký a neodolatelně vyvážený šálek této kávy rozhodně zpříjemní chladné dny. Zkuste ho zkombinovat se svěžími citrusy, sýrem nebo ořechy.

Připravte si svou oblíbenou kávu doma s originálním příslušenstvím od Starbucks. Elegantní černý French Press vám usnadní přípravu lahodné kávy v pohodlí domova díky dvojitému filtrování v pístu a ve víku a lze jej mýt i v myčce nádobí. Pro dokonalý zážitek si můžete svůj drink připravit s merchem z nové zimní kolekce a užít si s oblíbenou kávou jedinečné chvíle. Objevte historii značky Starbucks s novou limitovanou edicí opakovaně použitelných kelímků a doplňte ji stylovou zátkou s medvídkem, abyste už nikdy nerozlili ani kapku kávy. Pokud si v kavárnách Starbucks necháte připravit nápoj do vlastního tumbleru, vždy ušetříte 10 korun  a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu.

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *