Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Chyťte střechu za očka

Zasunout do zámků a skrz očko jednoduše upevnit k podkladu… I tak snadno se dá instalovat plechová střešní taška!

„Krytina má ve svém vrcholu závěsné očko, skrz které se jednoduše upevní k podkladu. Na hranách je navíc opatřena čtyřmi zámky, dvěma vnitřními na spodní straně a dvěma vnějšími na straně horní. Ty zaručují přesné osazení a plynulou návaznost jednotlivých tašek. Díky tomu se také snižuje riziko, že se pod ně dostane srážková voda,“ vysvětluje Ing. Petr Tureček, produktový manažer společnosti SATJAM, předního českého výrobce plechových střech.

A pokud se navíc krytina pokládá na bednění, není nutné použít jindy nezbytné příponky, které slouží k jejímu ukotvení k podkladu. Realizace střechy se tím ještě více urychlí. Tohoto principu využívá i plechová krytina SATJAM Rombo Metalic, která zachovává tradiční čtvercový tvar a kladení na koso, typický například pro původní vláknocementové tašky. I malá změna zkrátka může přinést velkou pomoc, a to i pro střešní krytinu!

SATJAM
Společnost SATJAM, s.r.o. je přední český výrobce lehkých plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Společnost klade důraz na výrobu kompletních střešních systémů s důrazem na jejich funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Na českém trhu působí od roku 1995 a je držitelem ocenění ČESKÁ KVALITA – OSVĚDČENO PRO STAVBU.

Zdroj a foto: www.satjam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *