Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaTechnologie

Co na sebe na jaře? Vsaďte na nadčasové a kvalitní doplňky

S příchodem jara pomalu shazujeme zimní kabáty a přecházíme na lehčí a vzdušnější kusy oblečení, které reflektuje aktuální módní trendy. Ty však mají mnohdy krátkou životnost a nutí nás obměňovat šatník každých pár měsíců. Co takhle vsadit na kousky, ze kterých se stanou ve vašem šatníku stálice? Obzvláště nadčasové a kvalitní doplňky nesmí chybět v žádném šatníku.

Přestože se sezónní trendy mění rychlostí blesku, některé aspekty módy zůstávají neměnné. Udržitelná móda, také nazývaná slow fashion, se snaží tyto aspekty vyzdvihovat. Zdůrazňuje kvalitu nad kvantitou a klade důraz na udržitelnost a investice do kvalitních kousků, které jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají nadčasový design. Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 jsou perfektním příkladem módního doplňku, který jen tak z módy nevyjde, a vydrží vám dlouhé roky. Společnost Huawei je uvedla na trh v rámci kampaně „Fashion Forward“, která se zaměřuje na propojení technologií s módou.

Doplňky, doplňky a doplňky
Doplňky hrají klíčovou roli při sestavování každého outfitu nehledě na roční období. Dokáží totiž zdůraznit osobní styl a přinést do celkového vzhledu jistou dávku jedinečnosti. Nejen na jaře se nabízí ideální příležitost využít doplňky k tomu, abychom svému outfitu dodali na atraktivitě a originalitě. Bez ohledu na to, zda jde o náhrdelník, pásek, šátek nebo hodinky, správně zvolené doplňky povznesou obyčejný outfit na vyšší level.

Stylovým, a zároveň praktickým doplňkem mohou být například hodinky. A co třeba rovnou ty chytré? Společnost Huawei   hodinkami Huawei Watch GT 4 změnila pravidla hry a udělala tlustou čáru za dobou, kdy chytré hodinky vypadaly spíše jako sportovní zařízení, a narušovaly tak jakýkoliv jiný outfit než ten sportovní. Díky svému elegantnímu vzhledu, který je k nerozeznání od klasických hodinek, vynikají chytré hodinky Huawei Watch GT 4 stylovým designem i širokou řadou chytrých sportovních a wellness funkcí.

Pánské či dámské? A co takhle unisex?
Unisex oblečení se stává stále populárnější. Tento trend přináší nový rozměr do světa módy, protože unisex doplňky mohou nosit jak muži, tak ženy.  Ze základních unisex kousků, jako jsou například široké džíny nebo oversize košile v neutrálních barvách lze snadno vytvořit různorodé outfity a nosit je v různých obměnách během celého roku. Do tohoto trendu perfektně zapadají i hodinky Huawei Watch GT 4, které jsou dostupné ve dvou velikostech ciferníků, 46 mm a 41 mm. Výběr velikosti je jen na vás a vašem stylu. Pokud preferujete robustnější hodinky, do oka vám padne spíše 46 mm ciferník. V případě, že preferujete minimalistický  design, sáhnout můžete po 41 mm ciferníku. Oba modely hodinek se těší vzdušnému a lehkému tvaru a o 13 % vyšším poměrům obrazovky k tělu, které jsou ohraničeny tenkým rámem.

Kombinace barev, materiálů a tvarů
Je obecně známo, že každý outfit lze ozvláštnit pomocí vrstvení a kombinací různých materiálů, tvarů i barev. Různorodé kombinace těchto prvků umožňují vyjádřit osobní styl a vytváří unikátní a originální outfity, které reflektují osobnost a kreativitu každého jednotlivce. Díky vrstvení svůj outfit můžeme navíc lépe přizpůsobit různým teplotám, se kterými se na jaře potýkáme.

S kombinací barev a designů tomu není jinak ani u chytrých hodinek Huawei Watch GT 4. K modelu 46 mm ciferníku, který vyniká jedinečným osmiúhelníkovým designem, si můžete vybrat z široké nabídky řemínků. Klasický outfit skvěle doplní například klasický černý gumový řemínek nebo elegantní řemínek z nerezové oceli. Barevnější či odvážnější outfit podtrhne například stylový model Rainforest v zelené barvě nebo hnědý kožený řemínek.

Minimalističtější model hodinek s velikostí ciferníku 41 mm, jehož decentní obruba připomíná třpytící se prsten, můžete taktéž ozvláštnit několika řemínky. K elegantním outfitům skvěle padne klasický bílý řemínek z telecí kůže. A pokud například chcete sladit hodinky i se šperky, sáhnout můžete po dvoubarevném řemínku z nerezové oceli s detaily zlata nebo elegantním prstencovém zlatém řemínku.

Nechte se inspirovat
Doplněk bychom měli, ale co samotný outfit? Rychle měnící se trendy může být obtížné následovat a v přehršli možností tak často nemusíme vědět co na sebe. Výrobce Huawei do své platformy AppGallery zahrnul různé módní aplikace, které si můžete jednoduše stáhnout přímo do svého chytrého telefonu i chytrých hodinek Huawei Watch GT 4, a nechat se tak inspirovat širokou nabídkou módních kousků. V ciferníku si uživatelé navíc mohou přizpůsobit různé funkce včetně nastavení vlastních widgetů, například pro snadnější přepínání mezi módními aplikacemi. Jakých aplikací využít?

Šetrnější nakupování s Vinted či populární AboutYou
K delší životnosti módních kousků napomáhá obnova a recyklace oblečení, která pomáhá minimalizovat množství textilního odpadu. Mezi oblíbené aplikace pro nakupování i prodej módních kousků patří i Vinted, kterou si v AppGallery stáhlo 165 milionů uživatelů. Uživatelé v aplikaci mohou procházet širokou nabídku položek od různých prodejců, vyhledávat konkrétní značky nebo velikosti a také komunikovat s ostatními členy komunity. Nákupem v aplikaci Vinted tak můžete darovat nový život nošeným kouskům a zároveň svůj šatník oživit o stylové jarní oblečení.

Pokud přeci jen hledáte něco, co se Vám nedaří najít šetrnější cestou z druhé ruky, můžete si v AppGallery stáhnout populární aplikaci e-shopu AboutYou. Tu si již stáhlo více než 47 milionů uživatelů, kteří obdivují široký výběr značek. AboutYou nabízí výběr vysoce kvalitní pánské a dámské módy od levnějších a výhodnějších produktů, až po slavné značky a designové oblečení.

O Huawei AppGallery
AppGallery, jeden ze tří nejlepších obchodů s aplikacemi na světě, je oficiální platforma pro distribuci aplikací pro zařízení Huawei. Jako otevřená, inovativní platforma pro distribuci aplikací, která je dostupná také uživatelům Androidu, se může pochlubit sbírkou 18 kategorií aplikací s prémiovým obsahem spravovaným po celém světě.

AppGallery nabízí širokou škálu globálních a místních aplikací napříč kategoriemi včetně navigace a dopravy, zpráv, sociálních médií, financí, zábavy a dalších. Zajišťuje, že aplikace lze bez problémů používat napříč chytrými zařízeními kdekoli a kdykoli, přičemž upřednostňuje ochranu soukromí a zabezpečení uživatelů. AppGallery je dostupná ve více než 170 zemích a regionech s více než 580 miliony globálních aktivních uživatelů měsíčně a 6 miliony registrovaných vývojářů.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *