Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Smrt v nabídce – pít či nepít?

V pondělí 4. března večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Smrt v nabídce.

Z osobních linek zaujme v této epizodě nakouknutí do soukromí majora Strouhala (Martin Dejdar). Vzhledem k tomu, že zlepšil zdravotní stav jeho sestry, která se po rehabilitaci vrací zpět domů, tak již není potřeba, aby se staral o neteř Anežku (Amelie Pokorná). Ta se tedy stěhuje zpět ke své matce a nechává strýce v jeho bytě samotného. Je ale jasné, že pro oba je loučení mnohem emočně náročnější, než by si byli ochotní připustit. Během vzájemného soužití totiž k sobě našli cestu a zejména majoru Strouhalovi teď jeho domov připadá velmi prázdný…

Specialisté řeší případ zavražděného majitele výrobny domácích limonád Pavla Zachariáše, kterého někdo otrávil kyanidem. Postupně zjišťují, že Zachariáš různými způsoby tyranizoval několik lidí ve svém okolí a podaří se jim i zadržet bývalého spolupracovníka Zachariášovy firmy, který zavražděného vydíral. Ale stále není jisté, zda je vyděrač zároveň vrahem. Zachariášovo otřesné chování totiž znamenalo, že hned několik osob mělo důvod vzít spravedlnost do svých rukou.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *