Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

SISLEY Fortifying Densifying Shampoo – Prémiová péče o vlasovou pokožku i vlasové vlákno

Mladé vlasy jsou lesklé a plné života. Jsou husté, hebké na dotek a díky dobré kondici se snadno upravují. Postupem času a vlivem nejrůznějších vnějších a vnitřních faktorů dochází k degradaci ochranné vnější vrstvy vlasů, které pak ztrácí své přirozené zdraví, vlasové vlákno se láme, snižuje se jeho vitalita a mladistvý vzhled. Chcete svým vlasům navrátit jejich přirozenou krásu, hustotu a svěží vzhled? Vyzkoušejte revoluční novinku v péči o vlasy – Fortifying Densifying Shampoo od značky Sisley Paris. Produkt vznikl na základě dlouholetých výzkumů a neocenitelných zkušeností s fyziologií pokožky.

Pro ideální výsledky je vhodné šampón doplnit posilujícím sérem Revitalizing Fortifying Serum (se zinkem, mědí, hořčíkem, vitaminem B6, provitaminem B5 a sloučeninou vitaminu E). Oba produkty, určené pro péči o vlasovou pokožku a vlasové vlákno, vlasy obnovují a znatelně zlepšují jejich vzhled, takže jsou silnější a hustší, s výrazným leskem, vitalitou a objemem.

Nový Fortifying Densifying Shampoo blahodárně působí na pokožku hlavy a prospívá také vlasovému vláknu. Ve svém složení kombinuje dvě účinné látky, pečlivě vybrané pro jejich restrukturalizační vlastnosti. Jedná se o proteiny z baobabu s vysokým obsahem aminokyselin, které zvyšují tolik potřebný obsah bílkovin v jemných a řídnoucích vlasech, a analogy ceramidu, které posilují vlasovou bariéru a strukturu vlasů. Tato účinná látka je dobře známá a je obsažena ve všech produktech řady Hair Rituel by Sisley. Kombinace těchto dvou ingrediencí tvoří nový posilující komplex pro silnější a odolnější vlasy s větším objemem. Vlasové vlákno je navíc bohatě obaleno a vyživeno pečlivě vybranými rostlinnými oleji – bambuckým, kaméliovým a moringovým.

Fortifying Densifying Shampoo je vhodný pro muže i ženy. Doporučuje se zejména lidem s jemnými vlasy, kterým chybí hustota a vitalita. Lze jej používat celoročně nebo při změnách ročního období, zejména proti sezónnímu vypadávání vlasů na jaře a na podzim.

Vstupte do jara s bujnou hřívou
Pokud máte pocit, že vaše vlasy potřebují s přicházejícím jarem trochu podpořit, je právě ten správný čas na intenzivní tříměsíční kúru. Používejte v tomto období šampon Fortifying Densifying Shampoo při každém mytí a po dobu jednoho měsíce obden podpořte optimální výsledek aplikací séra Revitalizing Fortifying Serum. Následně sérum aplikujte dvakrát týdně po dobu dvou měsíců.

Pro udržení zdravých vlasů po celý rok můžete šampón používat při každém mytí nebo jej střídat s jiným šamponem. I v tomto případě je žádoucí používat dvakrát týdně sérum Revitalizing Fortifying Serum.

Jak šampon používat?
Naneste male množství Fortifying Densifying Shampoo a přidejte vodu, abyste vytvořili pěnu. Vmasírujte do pokožky hlavy. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité nechat šampón působit tři minuty kvůli optimální účinnosti. U Revitalizing Fortifying Sera aplikujte tři pipety pěšinku po pěšince a zaměřte se na místa, kde vlasy vypadávají nejvíce.

Testováno a ověřeno
Uživatelské výsledky Fortifying Densifying Shampoo jsou naprosto skvělé a ověřené. V instrumentálním testu zaměřeném na posouzení účinku proti lámavosti vlasů po 10 aplikacích v důsledku opakovaného česání (po 2 000 tazích hřebenem) ve srovnání s mytím vlasů neutrálním šamponem přináší Fortifying Densifying Shampoo až o 66 % méně lámání vlasů při česání. Vlasy jsou po 10 aplikacích také průměrně o 7 % hustší. V uživatelském testu spokojenosti téměř 100 % respondentů deklaruje spokojenost s ohledem na vyšší hustotu vlasů, větší objem a vitalitu vlasů.

Dostupnost a informace o ceně
Produkty Fortifying Densifying Shampoo a Revitalizing Fortifying Serum jsou dostupné v Maison Sisley Praha a na sisley-paris.cz. CENA: Fortifying Densifying Shampoo: 1 945 Kč, Revitalizing Fortifying Serum 4 810 Kč.

Zdroj a foto: SISLEY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *