Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Svázaný král – kdo hraje nefér?

V pondělí 11. března večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Svázaný král.

V epizodě se opět po delší době objeví mezi Specialisty forenzní technik Jan Houdek (Lukáš Příkazký), přezdívaný kolegy Houdini. Případ se totiž odehrává v prostředí šachového sportu, kterému se Houdek ve volném čase se zápalem věnuje, přičemž dokonce velmi dobře znal mrtvého trenéra Severína. Stane se tak pro kriminalisty neoficiálním odborným poradcem.

Svázaný král – kdo hraje nefér?
Šachový trenér Stanislav Severín je po šachovém turnaji nalezen svázaný a mrtvý ve svém klubu, přičemž testy potvrdí, že byl zdrogovaný a příčinou smrti byla agónie po podaném sedativu. Pozornost Specialistů se rychle zaměří na jednoho z jeho žáků, který měl Severínovi krátce předtím před svědky vyhrožovat. Důvodem údajně byly neshody po šachové partii, jejíž výsledek přísný trenér nechtěl uznat. A to právem, jak odhalí vyšetřovatelé s pomocí forenzního technika Jana Houdka (Lukáš Příkazký). Žák totiž vyhrál jen díky tomu, že zmanipuloval hru pomocí skryté kamery a šachového počítače. Nic ale není tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *