Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Kolekce brýlí BULGARI pro sezónu jaro/léto 2024

Kolekce dámských brýlí BULGARI pro sezónu jaro/léto 2024 je ztělesněním dokonalého řemeslného umění a svobodomyslného ducha, který se povznáší nad čas a prostor.

Linie brýlí Serpenti, inspirovaná ikonickými šperkařskými kolekcemi známého římského klenotnického domu, prostřednictvím nejrůznějších propracovaných detailů oslavuje nadčasové kouzlo mýtického hada. Pohrává si s očima, hlavou a geometrickými články legendární ikony. Odvážná linie B.zero1 je oslavou nového milénia a opravdovým symbolem inovativního designu. Poutavý a neskutečně moderní design brýlí BULGARI nezapře klenotnickou duši známé italské značky a vzdává hold silným a charizmatickým ženám, kterým nechybí sebedůvěra. Hvězdou kampaně představující novou kolekci brýlí je známá modelka Vittoria Ceretti, kterou brilantním způsobem zachytil talentovaný italský fotograf Vito Fernicola. Snímky nenuceně kombinují módní a umělecký přístup v originálním pojetí moderní elegance.

Pánská kolekce brýlí BULGARI pro sezónu jaro/léto 2024 je spojením inovací, moderního stylu a vytříbeného řemeslného umění. Je oslavou těch, kteří s odvahou a sebeurčením žijí život podle svých vlastních pravidel. Linie brýlí Octo Roma a Octo Finissimo, inspirované ikonickými hodinkami s osmihranným pouzdrem, mistrně spojují design a funkci s originálními detaily BULGARI. Moderní a výrazná linie B.zero1 vzdává hold architektonickému odkazu Věčného města a pohrává si s typickými designovými prvky, které oslavují odvážného a sebevědomého muže podle BULGARI. Výrazný a jedinečný design brýlí BULGARI je stejně vzácný a inovativní jako ikonické kolekce hodinek stejné značky. V kampani plné nadčasové sofistikovanosti a dokonalé harmonie mezi moderním stylem a klasickou elegancí předvádí nové brýle italský model Giacommo Cavalli. Autorem snímků je italský fotograf Vito Fernicola.

Zdroj a foto: BULGARI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *